Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter fanok, ehhez mit...

Harry Potter fanok, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

"J. K. Rowling új Harry Potter-könyveket ad ki;

Az E-könyvek jövő hónapban jelennek meg.


J. K. Rowling négy, Harry Potter tematikájú E-könyvet ad ki június 27-én. A kötetekről annyit lehet tudni, hogy különböző, a Roxfort varázslóiskola tantárgyaihoz (Bűbájtan, Sötét Varázslatok Kivédése, Bájitaltan, Gyógynövénytan, Jóslástan, Asztronómia, Legendás Lények Gondozása) kötődő történeteket tartalmaznak.

Rowling szerint a könyvek visszavisznek minket újra Harry, Ron és Hermione idejébe, hogy még inkább elmerüljünk a varázslatok gazdag történelmében. Merjük remélni, hogy valóban így lesz."

Eredeti cikk:

[link]



2019. máj. 31. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt szólom hozzá, hogy jó.
2019. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meglepődtem, amikor láttam, kíváncsi leszek rá.
2019. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ha nem tudja elengedni a Harry Potter univerzumot, akkor miért nem kezd inkább egy új regényfolyamba az univerzumon belül?
2019. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as jogos. Pl én azért annyira nem vagyok oda ezért az univerzumért, de egy Voldemortról szóló kvázi életrajzi könyvet szívesen elolvasnék.
2019. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó ötletnek, meg kedves ötletnek tartom.
2019. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Azt, hogy Mrs. Rowlingnak úgy látszik, hogy kezd fogyatkozni a vagyona, de mivel a HP sorozaton kívül nem igazán tudott komoly sikereket felmutatni, így kénytelen visszamenekülni ehhez a világhoz.

Én nem vagyok túl lelkes.

2019. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rossz hír a pénztárcámnak, egyébként évek óta várok már ilyen témájú könyvekre.
2019. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Réniá ***** válasza:

Én nagyon örülök neki, remélem minél hamarabb olvashatom. Szerintem az egész HP univerzumban, még rengeteg történet rejlik, bár azt nem bánnám, ha Harryéket és az egész Voldemortos dolgot tényleg lezárnánk.

Viszont szívesen olvasnék új szereplőkről, új varázsiskolákról. Vagy az alapítókról, magáról a Roxfortról.

2019. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valójában nem írt új sztorikat: [link]
2019. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én örülök.

Remélem, minél hamarabb olvashatom Magyarul is.

2019. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!