Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyek Leslie L. Lawrence...

Melyek Leslie L. Lawrence legjobb konyvei? Foleg krimi, thriller, bunugyi erdekelne.

Figyelt kérdés
Leslie L. Lawrence konyvekkel kapcsolatban kerdeznem: melyek azokat a regenyeit amelyek a legjobbak szerintetek. Eddig csak a Holdanyo fenyes arcat olvastam, s az nagyon tetszett. Foleg krimi, thriller, bunugyi erdekel. Utananeztem s lattam, h rengeteg konyvet irt, nem birom egyszerre megvenni az egeszet, ezert kellene lista, h melyek a legjobbak. Film keszult valamelyik regenyebol?

2019. jún. 2. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Hm,a magyar filmgyártás😤

Nem készült.

Én nekem nagy kedvencem:Nebet Het a halottak úrnője.

2000es műve A kicsik se rossz.


Hmm,bár szerintem érdemesebb az író időrendben kiadott könyveit végigolvasni,én épp Stephen King könyveit bújom

2019. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi 1-es :-) Irhatsz tobb jo konyvet is tole :-)
2019. jún. 2. 11:19
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Régen nagyon sokat olvastam tőle. Amire még most is emlékszem, hogy tetszett: Manituk; ennek a folytatása a Kilenc Csontfarkas; A fekete özvegy; A vérfarkasok kastélyában; A kicsik nyomában


Ezekre a címekre konkrétan emlékszem, pedog lassan 15 éve olvastam őket, úgyhogy biztosan jók.

2019. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Még régebben olvastam a Mau Mau-t, de mély nyomokat hagyott bennem.
2019. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat! :-)
2019. jún. 3. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindegyik tökéletes. Mindegy melyiket olvasod el. Egyikben sem fogsz csalódni. Nekem már majdnem megvan az összes megírt könyve. Pár darab hiányzik csak. Még nem tudtam "jó" minőségben megszerezni. Sajnos én még a külsőre is megyek. Hogy jól nézzen ki a könyvespolcon és ne szétszakadt állapotban legyenek. Persze idővel tönkremennek a könyvek..de hát addig meg vigyázok rájuk. ;).


Amúgy nekem a legjobban Nem a Leslie L. Lawrence történetek tetszettek, hanem a Kegyetlen Csillagok és a Kicsik triologia. De ez meg sci-fi. De érdemes elolvasni. Szívesen látnám mind a kettőt, de legalább a Kicsiket egy filmen. Jó lenne, ha Hollywood is olvasná. :).

2019. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!