Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írók, más is van úgy, hogy...

Írók, más is van úgy, hogy mire kitalálja a regénye cselekményét már nem szórakozik az írásán?

Figyelt kérdés
Amikor ötletem támad az íráshoz az elején tök jó, elkezdek írni, de ahogy fejben egyre előrébb haladok a történetben már elvesztem azt a hévet, az élvezetet és ráunok az írásra.

2019. jún. 8. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Van egy jó ötletem, megálmodok egy történetet, aztán mire kitalálom a folytatást elvesztem a lendületet.
2019. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Dettó.Tegnap is ez volt velem elkezdtem írni a történeteket de fejben már kb a 3.fejezetnél tartottam így el is ment tőle a kedvem.
2019. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 Miért nem írod akkor a 3. fejezetet?

Ha nekem ilyenem van abbahagyom azt amit addig írtam és belefogok abba amihez éppen kedvem van.

2019. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem definiálnam magam íróként, mert messze vagyok attól amit ezen szó alatt értek.

Viszont hobbi szintent szoktam törteneteken/regényeken agyalni és persze elkezdem írni is. Nagyon sok történet ötlenetem lenne, viszont ha huzamosabb időt foglalkozok vele már nem szórakoztat, ezért hagyom az egészet, nagy eséllyel ezért nem lesz egy publikálásra is alkalmas művem, bár kitudja.

2019. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, és türelem. EZ a legnehezebb az írásban. Én is sokszor rohannék előre és fejben már sokkal előrébb tartok. De nem lehet. A sztorit rendesen ki kell dolgozni, az írást pedig élvezni kell, különben semmi értelme. Mindig vannak részek, amik nehezebben készülnek el, de mindig arra gondolok, hogy milyen jó lesz azt az izgalmas vagy titokzatos részt írni és ez általában segít. Ha pedig úgy érzem, hogy belefáradtam, néhány napig abbahagyom. De ha valaki úgy isten igazából benne van egy történetben, fejben úgysem tudja akkor sem abbahagyni, ha egy ideig nem ír. Ilyenkor egy kis jegyzetfüzettel a zsebemben járkálok. Legalábbis én így vagyok vele. És még egyszer: türelem! Az írás rengeteg energiát emészt fel!
2019. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!