Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van valakinek információja...

Yzf kérdése:

Van valakinek információja Nemes István (John Caldwell, Jeffrey Stone, Mark Wilson), vagy Douglas Rowland készülő írásairól?

Figyelt kérdés
Gondolok itt elsősorban a Káosz ciklusra,Cherubion regényekre. Már régóta nem jelent meg könyve,egyáltalán nem is hallani róla,a weblapja is inaktív.Egyáltalán a magyar fantasy műveknek leáldozott?Douglas Rowland is évek óta ígéri a Cherubion sorozat 5-ik (elvileg befejező) részét,de még nem készült el?

2019. júl. 2. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az egész dolog kifutott. Egyre szűkebb a klasszikus szerepjátékos réteg Magyarországon, akik olvasták a műveiket. És valljuk meg, azért elég ingadozó is volt a minőség. A mai fiataloknak ezek a regények már gyengék. Tudom, mert én végigéltem a virágzást itthon RPG terén és láttam, hogy esnek szét a csoportok, mennyire nem jönnek az új arcok játszani, a régiek hogy kopnak ki, mint MAGUS, mint más magyar vonalról. És azért ezek a játékosok voltak a nagy felvevő piac.
2019. júl. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es, a kérdés nem szerepjátékokról szólt. Regényekről.


Kérdező, bár jó régi a kérdés, de ha még aktuális, érdemes facebookon rájuk írni, Caldwell ott tutira aktív, valószínűleg válaszol. Olvastam egyébként, hogy van egy antológia kész, már csak a kiadásra vár.

2020. nov. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Figyelem facebookon Caldwellt,de sajna leginkább csak ígéretek vannak,a megjelenések csak tolódnak...... Rowlandtól az Cherubion Alkonya 5. részét már sok-sok éve várom.
2020. nov. 13. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!