Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen lett ez a...

Szerintetek milyen lett ez a részlet?

Figyelt kérdés

Nem vámpíros lesz majd.van abból elég.

Kíváncsi vagyok a véleményekre. Köszönöm h elolvastad. :)


Lázasan futottam végig a lakatlan épületek között. A karomon levő vágásból szivárgott az az érdekes folyadék, amit a harcmezőn láttam kicsi patakokban folyni az élettelen, fejnélküli testekből. Nem tudtam milyen lények lehettek, nagyon reméltem hogy a futásom ami elég hangosnak bizonyult nem kelti fel a többi, romos épületekben megbúvó alakokat.

Míg ezen gondolkodtam autózúgásra lettem figyelmes. Egy zöld terepjáró fordult be a sarkon melyből katonák figyelték a környéket. A legközelebbi, hullaszagtól bűzlő konténer mögé vetettem magam. A kezem leírhatatlan fájdalommal fájt, ahhoz tudom hasonlítani mikor egy pengével szép lassan elkezdik lenyúzni a bőrt. Az erek lilán kirajzolódtak az alkaromon, körbefonva az érdekes jelet ábrázoló tetoválást, amit a megszökésem előtt, a föld alatti raktárban szereztem. Nem emlékeztem arra, hogy kik milyen oknál fogva pecsételtek meg. A legelső emlékem az mikor menekülni próbáltam és az egyik emberhez hasonló lény elállta az utamat. Akkor szereztem a sérülés. Éreztem, valami megváltozik bennem, szétterjed mint a méreg. Segítségre lesz szükségem minél hamarabb.

Az autó elhaladt mellettem. Ránéztem az oldalán levő jelre, utána a karomra. Egy és ugyanaz volt. Egy kör, benne egy háromszöggel, ami 2 részre van osztva. Annyi különbséggel hogy az enyémen volt még egy számsor is. 5225

Mikor már a hangját sem hallottam a köveken zötykölődő autónak akkor elkezdtem futni.

Nagyon gyorsan, a körülöttem levő házak elmosódtak. Hogy voltam erre képes??

Szétnéztem, már nem voltam a város közelében. Nagyon nem. Egy erdőben álltam, fenyőfák alatt mikor hirtelen egy szúrást érezte a vállamban. A fák forogni kezdtek körülöttem.

Elájultam.



Suttogás hangjára lettem figyelmes. Nem láttam semmit. A szemem le volt takarva. Mikor a kezemmel próbáltam volna eltávolítani vakságom okozóját, akkor azt egy lánc megakadályozta.

Hurrá. Ki vagyok kötve. Ezt jól megcsináltad Zamira.

Cipők kopogása hallatszott a lépcsőkön. 2 ember lépett be. A szememmel nem láttam, de érzékeltem őket. Hogy vagyok képes erre? Hallom a szívverésüket. Várjunk csak. Eddig fel sem tűnt hogy csak 2 szívverést hallok. Ekkor került le a szememről az átláthatatlan anyag.

Ketten álltak mellettem. Az egyik ötvenes korabeli, orvosnak kinéző férfi. Fehér köpeny volt rajta, amin elől foltokban valami kék, ezüstös anyag virított. A másik fiatalabb volt, de a hasonlóságukat nem tagadhatták volna le. A szemük ugyanolyan világoskék volt.

-Ne ijedj meg. Tudom, hogy furcsa ez a helyzet de csak a Te érdekedben tesszük. A nevem Arión és ő a fiam Aton.

-Mi történik velem?

Csak ennyit tudtam kinyögni. Megrémültem a saját hangomtól.


2010. júl. 9. 23:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem érdekesnek ígérkezik.
2010. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Alaposan elolvastam az írásod és nekem tetszett! ;):)

2010. júl. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Örülök h tetszett nektek.Ez az első írásom.:) Csak már muszáj volt valamit írnom.
2010. júl. 10. 00:41
 4/20 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, bár van bent néhány érdekes rész pl: Szétnéztem, már nem voltam a város közelében. Nagyon nem,A kezem leírhatatlan fájdalommal fájt. Ezek kicsit furcsán hangzanak, de azért összességében nagyon jó lett szerintem.
2010. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Komolyan. Örülnék ha ilyen jól összetudnám boronálni a szavakat és ilyen izgalmasat tudnék kihozni belőlük. Remélem megmutatod egy szakembernek és könyv lesz belőle-persze csak ha te is így tervezed- mert akkor tuti hogy megvenném!
2010. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy van pár érthetetlen rész. :) De csak úgy belekezdtem. Javítgatok majd rajta, csak először szeretném úgy nagyjából a szálakat összehozni.

Nem gondoltam olyanra, hogy majd valamikor kiszeretnék adni egy könyvet.Meg nem is lenne az olyan egyszerű. Inkább csak saját szórakozásból írom. Persze ha kész lesz akkor tesómékkal elolvastatnám. Eddig nem tudják h elkezdtem,csak régen beszéltünk róla.

További szép napot mindenkinek.

Köszi h Ti is elolvastátok.

2010. júl. 10. 12:28
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de hány éves vagy?
2010. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
21vagyok. Miért?
2010. júl. 10. 12:54
 9/20 anonim ***** válasza:

Öröm látni, hogy vannak olyam emberek is, akik ismerik a bekezdéseket, a mondat végi írásjeleket, és a nagybetűket. A vesszők néha elcsúsztak, hiányoznak (pl. Nem tudtam(,hogy) milyen lények lehettek. Magyarázat: a „milyen előtt általában van vessző, és a „hogy” szót nem írjuk ki. Egy idő után zavaró, ha sok „hogy” van a mondatban.

A tő mondatok használatát szerintem hanyagolt, mert megakasztja a szöveg gördülékenységét, akárcsak az ismétlések.

Összefoglalva: Örülök, hogy nem vámpíros részletett láthattam. (Őszintén szólva már nagyon unom ezt a Twilight-őrületet…) Az írásod nyelveszete jó, a történet érdekes, és már-már idegtépő, hogy nem tudom, mi fog majd történni…

2010. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket. :)

Az igazság az hogy sosem voltam jó nyelvtanból. De rengeteget olvastam,olvasok. Ez inkább hobby.

Amúgy vegyész leszek ha nagy leszek.nem író. :)))

2010. júl. 10. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!