Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudom megnézni, hogy mi...

Hol tudom megnézni, hogy mi van a rendelt könyvemmel? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap reggel 11 körül rendeltem egy könyvet a Libristo nevű oldalról. Elvileg nyomon lehet követni, ha regisztrálva van az ember, de sehol se találom ezt az opciót. Így, hogy nem tudom megnézni kezdek nagyon ideges lenni, hogy elrontottam valamit, mert most rendeltem a netről először. A fizetésnek átutalást választottam, a bankártyámról levonásra is került a pénz, de az égvilágon semmi visszaigazóló emailt nem kaptam... Lehet az a baj, hogy az emailben szereplő átutálás egyedi azonosítóját elfelejtettem a közleménybe írni? El fog veszni a pénzem? Mit csináljak? Érdemes lenne írnom az ügyfélszolgálatnak, vagy csak túlgondolom a dolgot, és nincs semmi probléma? Valaki segítsen, mert nagyon ideges vagyok...

2019. júl. 4. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kaptál visszaigazoló mailt (és kellett volna), akkor holnap reggel mindenképp írj nekik. De ellenőrizd a szállítási feltételeket, ha átutalással fizetsz, annak általaban lassabb a feldolgozási ideje, mint a kártyásnak, a legtöbb helyen 2-3 nap. Lehet ennyi az oka, és emiatt nem jött mail.

Ha a felhasználási feltételekben/faq-ban nem ez szerepel, akkor mindenképp írj nekik. A fentiek miatt én még a holnapi napot kivárnám. A pénzed nem fog elveszni, tudod igazolni, attól ne félj. :)

2019. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem neked, a gyikben ezt írja:

"Nem kaptam visszaigazoló e-mailt

A visszaigazoló e-mailt azonnal elküldjük, amint rendszerünk sikeresen fogadta rendelését. Ha 15 percen belül nem érkezik meg az üzenet, akkor ellenőrizze a spam listát stb. Ha így sem találja az e-mailt, akkor vegye fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal."


Szóval reggel írj nekik mindenképp. :)

2019. júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! :)

Nem tudom hányszor futottam át az oldalt, de ezt konkrétan nem láttam.

Akkor nagyon úgy látszik reggel kénytelen leszek írni nekik...

2019. júl. 5. 02:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
(Én nem értek hozzá, de lehet, hogy a spam-ba küldte. Meg nem ismerem ezeket a könyvrendelő-oldalakat.)
2019. júl. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Spamet átnéztem, ott nincs. :/
2019. júl. 5. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!