Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kiadhatják Magyarországon egy...

Kiadhatják Magyarországon egy kiskorú könyvét?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok tisztában a lehetőségekkel, mert nem tudom van-e erre törvény. Előre is köszönöm a válaszokat. (:
2010. júl. 10. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
A kérdésben a "tudom" után is van vessző... Egyébként nem tudom a választ, de úgy rémlik, 18 év alatt szülői beleegyezéssel – de ez nem biztos! Ha jó a kézirat nyelvezete, érdekes a történet, nincs benne helyesírási hiba, és a vesszők elhelyezése is jó, akkor szerintem nem számít, hány éves írta. Magánkiadásban egészen biztos (ott csak a pénz számít, és láttam, hogy egy 13 éves lánynak kiadák a könyvét.)
2010. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom-tudom, de most épp nem otthon vagyok, hanem nyaralok s eléggé le van lakva a billentyűzet, nehezen nyomódnak a gombok. :-)


A választ pedig köszönöm. ^^

2010. júl. 10. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Te írtál könyvet vagy csak úgy érdekel?

Ha te írtad,miről szól?

Bocsi az OFFért!

2010. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én írtam. : ) Egy lányról, akinek megölik a legjobb barátnőjét a szeme láttára és az utána következő bonyodalmakról.
2010. júl. 10. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Tisztára mint Monika Feth:Az eperszedő szímű könyvében...
2010. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én nem olvastam azt a könyvet. (: Utánanéztem, és ezt a leírást találtam: "Amikor kiderül, hogy barátnőjét, Carót meggyilkolták, Jette nyilvánosan bosszút esküszik – és ezzel felhívja magára a gyilkos figyelmét. A férfi udvarolni kezd Jettének, és a lány beleszeret anélkül, hogy sejtené, valójában kivel is van dolga. Igazi csemege thriller-rajongók számára!"


Na már most az én könyvem misztikus jellegű, és a lány menekülni fog a gyilkos elől, nem pedig beleszeretni. És még csak bosszút sem esküszik, mivel nem valami hősies karakter. De köszönöm, hogy egy elem hasonlósága miatt és a további történet ismerete nélkül kritizálod a történetemet, kíváncsi lennék a tieidre. (:

2010. júl. 12. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Én olvastam egy könyvet, amit egy 15 éves lány írt. Szóval kiadják.
2010. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!