Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani ilyen könyvet?

Tudtok ajánlani ilyen könyvet?

Figyelt kérdés

Romantikus fantasy a kedvencem és most is ilyenre vágyom. Szeretném ha kalandos lenne, de a romantika nem csak mellékszálként tűnne fel. Mindenképp női főszereplő legyen és ha lehetséges énregény. A vámpírokat kizárnám, inkább a tündérek és démonok felé hajlok (akár angyalok is, de ez is kevésbé). A férfi legyen a természetfeletti erőkkel bíró személy és ne egy igazi nyálas pasi legyen. Visszatérve a főszereplőnőre, álljon meg a két lábán és ha kell egyedül is boldoguljon. Örülnék, ha először nem bírnák elviselni egymást a leendő szerelmesek. Az sem lenne rossz, ha egy kis erotika is lenne benne.

Válogatós vagyok, ezt én is tudom, de remélem tudtok segíteni. Elolvastam a Tüskék és rózsák udvara c. könyvet, ami elvarázsolt. Az eleje jobban tetszett, mikor kerülgette egymást Tamlin és Feyre. A végére a sok izgalom miatt hiányoltam a romantikus részeket, de nem is lehett lehetséges a történet alapján.



2019. júl. 13. 13:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Remélem nem fogalmaztam rosszul, de ha igen akkor most kijavítom. Romantikus könyvet szeretnék fantáziavilágban.
2019. júl. 13. 13:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Charlanne Harris TrueBlood könyv (olvastam) sorozata,van film is.

Vámpír naplók?!

Erotic fantasy

J R Ward Fekete tőr testvériség és Dianne Duvall Halhatatlan örzők sorozata?(imádtam)

2019. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló könyvek címkék alapján

Naomi Novik: Rengeteg

Leigh Bardugo: Shadow and Bone – Árnyék és csont

Sara Raasch: Hó mint hamu

Terry Goodkind: Az első szabály I-II.Mary E. Pearson: Az árulás szíve

Anna Banks: Nemezis

Victoria Aveyard: Vörös királynő

Patrick Rothfuss: A bölcs ember félelme

Brian McClellan: Karmazsin hadjárat

Margaret Weis – Tracy Hickman: Az őszi alkony sárkányai

2019. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kerstin Gier: Időtlen szerelem trilógia

-||-: Silber trilógia

Christopher Paolini: Eragon (bár fiú főszereplő, négy részes)

2019. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Luxen sorozat majdnem egy az egyben stimmel a leírásodra❤️
2019. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!