Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri megvásárolni Laár...

Megéri megvásárolni Laár András Laárma a köbön c. könyvét?

Figyelt kérdés

Pontosabban arra lennék kíváncsi, hogy a könyv mekkora részét teszik a L'art pour L'art poénok, és azok, amik sehol máshol nem jelentek meg?


Ugyanis rengeteg Lpl előadást, műsort láttam, és ha a könyv nagy része ebből merít, akkor nem adnék rá pénzt.



2019. júl. 14. 11:35
 1/1 anonim válasza:
100%
Vannak benne vicces versek, jó kis történetek, (pl irdatlan bácsi azt álmodta, hogy hol lehet a kolbász? :D) de nagyon hamar kiolvasható. Én kb 2-3 óra alatt végeztem az egész könyvvel, mert vannak olyan oldalak, ahol csak egyetlen vers van, vagy ahol kb csak 30 betű van összesen, de kreatív, aki szereti az abszurd humort, annak ott kell hogy legyen a gyűjteményébe. Bár ha ajánlanom kéne valamint, Laár András másik könyve, a Laár pour Lart kicsivel tartalmasabb volt ennél. Ha az nincs meg, először azt vedd meg.
2019. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!