Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Agatha Christie könyvekk...

Agatha Christie könyvekk közül ki a kedvencetek? Poirot, Miss Marple, Tommy és Tuppence vagy Parker Pyne?

Figyelt kérdés

Írjatok kérlek német és életkort.


Én Poirot rajongó vagyok:)).

25 F



#könyv #krimi #Agatha Christie #Poirot #miss marple #Tommy és Tuppence #Parker Pyne
2019. júl. 17. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Poirot nálam örök kedvenc marad.


18/L

2019. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Poirotot szeretek olvasni a legjobban, de Miss Marple-nek különleges helye van a szívemben.

18/L

2019. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Miss Marple a kedvencem, mert az elso konyvben, amit onszantambol olvastam, kb. 15-16 evesen (elotte nem szerettem olvasni)Miss Marple nyomozott. Valahogy az akadt a kezembe es akkor teljesen ra is kattantam az olvasasra, es tudatosan csak olyan A.C. konyveket kerestem, amiben o szerepel. Amikor azok elfogytak, akkor maradt Poirot, es azok amelyikben egyik sincs. A felsoroltak kozul a tobbihez meg nem volt szerencsem. Persze utolag nem is ertem, hogy miert nem mertem korabban Poirot-s krimiket olvasni, mert azok is nagyon jok, sot a filmadaptaciok meg jobbak is, mint a Miss Marple filmek. 32N
2019. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Csatlakoznék az utolsóhoz, nekem is az első Miss Marple-s volt és emiatt most direkt olyat kerestem, amiben ő szerepel. Imádom az öreg hölgyet. :D 18/L
2020. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!