Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Böszörményi Gyula Ambrózy...

Böszörményi Gyula Ambrózy báró esetei című könyvsorozatából filmsorozatot kellene készíteni! Mi a véleményetek erről? Hogyan képzelnétek a szereposztást magyar színészgárdával?

Figyelt kérdés

#Böszörményi Gyula #Ambrózy báró #Ambrózy báró esetei #Hangay Mili #Hangay Emma #Agáta mama #báró Ambrózy Richárd #Mück Mári #Rudnay Béla
2019. júl. 19. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Látom nem mostani kérdés, de azért válaszolok. :D

Én is nagyon szeretném, ha filmsorozatot csinálnának belőle, mert fantasztikus sorozatnak tartom.


A szereposztás pedig:

Hangay Mili- Szász Júlia

Ambrózy Richárd báró- Makranczi Zalán

Agáta mama- Molnár Piroska

Mihály Terka- Für Anikó

Hangay Emma-Szőke Abigél


Hirtelen ennyi jutott eszembe. :D

2021. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Wow! Szőke Abigél és Szász Júlia mennyire hihető testvérpár lenne!!! :D Nagyon tetszik a szereposztásod, én maximum annyit változtatnék, hogy Für Anikót inkább elképzelném Agáta mamaként a hűvös arisztokratikus arcvonásaival és Molnár Piroska inkább az öreg jó Terka nekem. Annyira adnám, ha rájönnének a magyar tv sorozat gyártásban, hogy ez a könyv egy aranybánya.
2021. júl. 24. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok


Végül is igazad van. :)

Szerintem baromi jó sorozatot lehetne belőle készíteni, szóval én nagyon reménykedem,hogy lesz belőle valami. :)

Most is itt ülök, a Nász és téboly-jal az ölemben, és még mindig meg tudok lepődni, hogy mennyire csodás ez a sorozat. :)

Plusz Tarján Viliként Kerényi Miklós Mátét tudnám elképzelni. :)

2021. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon igazad van a Vilivel! :D Annyira jó a Nász és téboly! *.*
2021. júl. 24. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Uhh, én pont felcserélném Szász Júlia és Szőke Abigél szerepét :D De Molnár Piroska, mint Agáta mama, zseniális! Én pont így képzeltem el őt a könyvekből :D
2021. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
így jobban belegondolva: valóban Szőke Abigél talán "Milisebb"
2021. júl. 26. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a szereposztás valami fantasztikus lenne. Szerintem jó a Szász Júlia - Mili és Szőke Abigél - Emma verzió, mert Júlia inkább tűnik modernebb, minden lében kanál csajnak, Abigél viszont 100%-ban megtestesíti a századeleji szépségideált (teljesen olyan, mint egy Gibson girl).

Kerényi Miklós Máté zseniális lenne Tarján Vilinek :D

Makranczi végül is nem lenne rossz a báró szerepében, bár nekem egy kicsit túl jólfésült, valahogy a bárót rosszfiúsabbnak képzeltem egy kicsit.

2021. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!