Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a mai “exkluzív”...

Mit gondoltok a mai “exkluzív” Vajna Tímea interjúról?

Figyelt kérdés
Nagyon sok TV2-t néz nálunk a család, így én is láthattam, ahogy naponta 10x nyomják az arcomba az “exkluzív” interjú reklámját, így hát belenéztem. Szánalmasan polgárpukkasztónak és bicskanyitogatónak találtam az egészet, ahogy abban a nagy házban ripacskodik és panaszkodik, hogy nincs pénze és el kellett adnia a zongorát, valamint hogy Tímea annyira fontos ember, hogy a hiperszuper exkluzív interjút 2 részben, 2 napon keresztül adják... kiváncsi vagyok mások véleményére is a témában, szóval hajrá, aki látta és természetesen csak kulturáltan. :)

2019. júl. 29. 19:57
 1/9 anonim válasza:
83%

Én eddig bírtam a csajt, arra gondoltam, hogy csak mindenki irigy rá. (én is Timi vagyok).

Nincsenek semmilyen előítéleteim, így soha nem bántottam azért, hogy ki a férje, mennyi idős, stb.

Pár hét eltéréssel, de az én párom is meghalt, mikor az ő férje.

Akkor nagyon sajnáltam, együtt éreztem vele, mindenkit utáltam aki bántja.


De azóta eltelt elég sok idő.

Én hétköznapi haladó tényleg tök egyedül maradtam (egy albérletben), semmi segítséget nem kapok, így minden percben dolgozom.


Neki millió ismerőse van és befolyása, és őt nagyságrendekkel több helyre vennék fel dolgozni, mint engem ezek miatt.


Most már én is úgy vagyok vele, hogy csak hisztizik.

Olyanokat hallok, hogy jaj, az utcára fog kerülni.

De miért is?

Van egy sok-sok milliós luxus ingatlan, vagy az utca?

Vagy esetleg volna egy omladozó 36 négyzetméteres albérlet (mint nekem).


Most már én is azon a véleményen vagyok, hogy rájátszik, és ez már csak hiszti.

Miért kell még most is nyugtatókat meg altatókat szedni?


Az első napokban-hetekben, vagy még kicsit később is, én is így éltem.

Sokszor az ivásba menekültem.

De mint fentebb írtam, ennek már sok hónapja.


Szedje össze magát, menjen dolgozni!

2019. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

"menjen dolgozni!"

Azt megnézném, hogy egy Vajnatimi féle aranyásó luxusfeleség majd dolgozni fog a szó hagyományos értelmében (nyilván a gyémánt- meg fánküzletek saját névre íratását nem számolom a munkák közé). Szerintem a rohammentő vinné el ha két tányért el kéne mosnia, nem hogy még elmenni 8 órában dolgozni. 10 percen belül szörnyethalna, hogy neki kétkezi munkát kell végeznie.

2019. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Megnéztem az interjút és több kérdés is felvetődött bennem.Nem értem azt hogy ha beteg volt és ennyi korkülönbség volt közöttük nem golndolt Andi arra hogy ha el fog menni utána gondoskodjon a feleségéről? Arrol hogy halála után is gondtalan jővője legyen a feleségének? Vagy azt hitte örökké fog élni?Lehet beszéltek róla gondoltak rá, csak mindig húztáka az időt hogy oké majd megcsináljuk de aztán sose lett belőle semmi. Nyilván a jól jövedelmező milliárdos vállalkozásait az üzlettársai azonnal lenyulták kihagyva belőle az özvegyet de esetleg egy nagyobb összegű életbiztosítás vagy bankokban itt ott nagyobb összeg letétbe helyezése a feleség javára. Erre nem gondoltak? Vagy Timi ennyire buta lennehogy nem golndolt erre? Arra egyedűl fog maradni és hogy utána mi lesz?Vagy esetleg egy vagy több nagy értékű ingatlan ami köztudott hogy jó befektetés persze a feleség nevére.Az a kijelentése hogy "gyakorlatilag az utcára fogok kerülni" szerintem kicsit erős. Ezt Ő sem gondolta komolyan. Olyan háttérrel kapcsolatokkal amivel rendelkezik nem hiszem hogy félnie kell a jövőjét illetően.Csak hát ezt ki kell tudnia használni.
2019. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
A másik dolog még ami eszembe jutott Andi halálával kapcsolatban az hogy a halálát követő napokban mennyi rosszindulatú gyalázkodó utálatos kommentet kapott az özvegy. Igaz hogy Timi rájátszott azzal hogy állandóan posztolta magáról és a környezetéről a képeket.Sokan szerintem megfolytották volna egy kanál vízben pusztán irigységből.De ez a sok negetív komment nem más mint a Magyar társadalom vetülete.Ha valakinek jól megy mindegy hogy hogyan érte azt el már irigyekkel van körűlvéve.Ilyent például Németországban nem tapasztaltam.Itt is van sok jómódu ember aki elmegy távolkeletre és onnan hoz fiatal feleséget magának aki majd halála után örököl.De ez nem igazán érdekli itt a németeket. Ha Magyarországon is jóléti társadalom lenne és mindenki sokat keresne és jólétben élne nem sok embert érdekelne hogy most mennyit örökölt az özvegy.
2019. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Én hozzá képest egy héttel később veszítettem el a párom.

A mai napig nagyon nehezen tudok elaludni, ha sikerül akkor sem mélyen, és nem éjszaka, bármilyen fáradt is vagyok.

Ezt a részét el tudom hinni neki.


Viszont, az, hogy nem számított rá, hogy “ilyen korán” meghal, nekem furcsa. Elképzelhetőnek tartom, hogy volt közöttük házassági szerződés, ami alapján Timinek a vagyonhoz mérten jóval kevesebb jut, csak nyilván ezt kellemetlenebb beismerni, mint azt mondani, hogy meglopták, mert hát úgy nem lehetne áldozat. Az pedig, hogy az utcára kerül erős, nagyon erős kijelentés. Azt a villát bérelték, azóta eltelt 6 hónap, mégis miből fizette eddig? Gondolom nem a zongorából. Ha a fánkozó akkora bevételt hoz, hogy egy ilyen villát tudott belőle fizetni, akkor az utca közelében sincs és nem is lesz. Bár lehet viszonyított az addigi életmódjához.


A gyerek kérdés is érdekes volt nekem. Ha nekem ilyen idős férjem lenne, és valamilyen furcsa módon szerelemből, akkor én biztos, hogy nem foglalkoztam volna azzal 8 vagy hány évig, hogy én ki akarom élni magam, azzal a tudattal, hogy a férjem szeretne gyereket és ennyire idős..


Megnéztem a második részt, mert kiváncsi voltam, és azt gondolom, hogy ő inkább egy apa figurát veszített el (ez el is hangzott), és a kétségbeesését is annak tudom be, hogy így már nem lesz olyan fényűző élete, hogy nincs a férje.


Emellett ugye azt is mondta, hogy az anyukaja azzal vigasztalja, hogy fogja fel ugy, hogy új életet kezdhet és lehet még családja, gyereke. Hát nemtudom, ha nekem bárki ilyet mondana, kikelnék magamból, az biztos. Mert nekem ilyenek meg sem fordulnak a fejemben, főleg ennyi idő után.


Afelől nincs kétségem, hogy szerette, és hogy valóban fáj neki és megviselte, de nem a szerelmét veszítette el. De sokszor úgy tűnt, hogy nagyon erőltetni akarta a sírást, csak nem mindig sikerült.

2019. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Azt nem lehet tudni hogy kb. mennyit örökölt? Én valakitől azt hallottam hogy nem olyan sokat mint amire számított, mert hogy volt több örökös is… Na de neki vajon mennyi az a nem olyan sok?
2019. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Végig sírós hangon beszélt, de könnycseppet csak akkor lehetett látni amikor arról beszélt hogy anyagi gondja van és utcára kerülhet.
2019. aug. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Beteg volt,zugevő,( ezt nem én írom,hanem mint indok került felszínre) idős...a szerető feleség pedig aspenben nyaralgatott s lőtte a szelfiket. Aztán ki érdekel hoy éltek e nemi életet, a lombikhoz annak semmi köze.
2019. aug. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gönczi tövig benyalt neki. En speciel azon röhögtem hogy milyen fejet vág néha erre a kiélt, pénzéhes szajhara.
2020. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!