Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Andy Vajna elhunyt, de sehol...

Andy Vajna elhunyt, de sehol sem említik, hogy Tímea mellette volt-e, vagy Los Angelesben napozik, ezt miért nem kapta föl a bulvár?

Figyelt kérdés

Vagy a napokban majd lesz erről több infó, csak még túl friss?

Tímea 3 napja nem posztolt, de majd biztosan fog olyasmit, hogy hagyják békén a gyűlölködők, tartsák tiszteletben az érzéseit, stb.

El tudom képzelni, hogy most gyorsan magángéppel hazajön, és 1-2 nap múlva hírként megkapjuk, hogy ő mindvégig itthon volt, csak az eset súlyosságára való tekintettel volt médiacsend.



2019. jan. 20. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Ez neked mennyiben járul hozzá a boldogságodhoz? Emberek, jó lenne felfogni hogy nem ismeri senki ezeket a celebeket, mert internetes megjelenés alapján fogalmatok sem lehet milyen emberek. Foglalkozz a szomszédaiddal meg az osztálytársaiddal (gondolom 13 vagy kb)
2019. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

34 vagyok, köszönöm a feltételezést.


Ez kicsit öngól, mert ha én foglalkozzak a szomszédaimmal, akkor te se foglalkozz az én korommal és érdeklődési körömmel.


A szomszédaim magánéletéhez kevésbé van közöm, mivel ők nem közszereplők.

Továbbá, nem tudhattad, de nincsenek szomszédaim. Ugorjunk.


Nem állítottam egy szóval sem, hogy ismerem, pusztán érdeklődtem.

Jogom van hozzá, ugye?

És azt írok ki egy kérdezős oldalra, amit csak akarok, ha nem ütközik a szabályzatba, ugye?


Nyilván másokat is foglalkoztat a téma, nem én leszek az egyetlen, aki megkérdezi.

Ha téged zavar, miért kattintasz rá? Görgess tovább olyan dolgokra, amik érdekelnek!

2019. jan. 20. 16:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden nap tette ki a storyt instára hogy bulizik Franciaországban ennyit erről
2019. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Továbbá: a boldogságomhoz semmiben nem járul hozzá, de a boldogtalanságomhoz sem.

Az emberek olvassák/nézik a bulvárt, mert ez egy ilyen műfaj.

Márpedig Tímea önként vállalta, hogy nyilvánosan fog szerepelni a hírekben, hiszen nem éhező afrikai gyerekeket etet, hanem bugyiban pózol Aspenben.

Akkor pedig se neki, se neked nem lehet egy szavatok sem, ha az emberek követik az életüket.

Azt hiszem, nem írtam gyalázkodó kommenteket sehová, csak egy érthető és normális kérdést írtam ki, itt kettőnk közül te vagy, aki nem tudja ezt a helyén kezelni.

2019. jan. 20. 16:29
 5/11 A kérdező kommentje:

Én sosem nézem a storykat, mikor volt az utolsó ilyen?


Képet 3 napja tett ki utoljára, egy divatfotót, magáról.

2019. jan. 20. 16:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Tegnap este de azóta azok már eltűntek
2019. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Közben facebookozok, és a kiírt kérdéstől teljesen függetlenül mit látok?


Képernyőfotós megosztást, hogy Tímea bizonyára nem tudja, hogy az emberek azt is látják, mit lájkolgat instán:


néhány órával A.V. halála után félmeztelen pasikat lájkolgat. Nem egyet. Instázik, szórakozik, nézelődik.

Jó, lehet, hogy repülőn ül.

De a nyakamat teszem rá, hogy ha épp meghalt volna a férjem, nem bírnék instán más pasikat lájkolgatni, nem is látnék a kisírt szememtől.

2019. jan. 20. 16:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez te vagy az meg ő :) nem érdemes vele foglalkozni mert mindenki tudja mi motiválta. A legtöbb ember ha tudja hogy beteg a párja ott se hagyja nem hogy elmegy síelni hogy félmeztelen képeket posztolgasson ennyit erről
2019. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj ezen vagytok kiakadva?? Hát mikor összejöttek már a hülye is tudta, hogy a lóvé miatt van az öreg emberrel:-) ilyen világot élünk nem kell ezen csodálkozni,nem csak likeolgatta a félmeztelen pasikat, hanem alájuk is feküdt amikor távol volt az öregtől..Nyugodjon békében Andy Vajna.
2019. jan. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, és ráadásul volt képe azt mondani a búcsúztatásán hogy mindig mellette volt...Na ilyen feleség nem kéne.

Biztos hogy egy pasival lokáloskodott amíg ez az ember összeesett és magányosan meghalt.Különben eltelhetett szép kis idő hogy még újraéleszteni se tudták.

2019. febr. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!