Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért "jók" a magyar zenék?

Miért "jók" a magyar zenék?

Figyelt kérdés
Értetlenül állók az előtt hogy a Youtube-on a felkapottak között mindig olyan "zenéket" látok amiket nem tudok hova tenni (értelmetlen szöveg, auto tune 1000-rel használva, stb...). És mindig ugyanazoktól vannak videók (Pixa, Lil G, Márió, Kis Grófó), meg hát persze az összesnek a leírásában ott van, hogy fellépés rendelés amit nem értek. Ezekre van igény egy buli kedvéért?

2019. aug. 3. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen ezekre van igény. A tömegnek a szarra van igénye.
2019. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy az egyes írja. A lepontozók pedig azok akik folyamatosan ilyen igénytelen trágyát hallgatnak, mert az a "menő".
2019. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sajnos erre van igény(telenség). Értelmetlen, összefüggések nélküli szöveg, cirkuszi majmok által is megalkotható alapok, autotune hegyek... És még mielőtt valaki azt mondaná, hogy biztos csak "azokat az ősi sz*rokat" hallgatom, hozzátenném, hogy például Mr. Busta - Édesanyám című száma kifejezetten tetszik, mert van mondandója, vannak benne érzések, és nem egy összetákolt tucatalapra épül.
2019. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem már a magyar zenéket szörnyű az egész zene világ itthon.:(
2019. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Én azt se tudom, milyen magyar zene van most, annyira kivontam magam az egészből egy pár éve. Nem akarom fikázni senki zenéjét, a mostanit pláne nem, hisz mint mondtam, nem is igazán ismerem. Egyszerűen csak annyira nem volt köztük at én ízlésemnek való, hogy egy idő után már nem is követtem nagyon. Javaslom, ha hasonló érzéseid vannak, akkor kövesd a példámat és engedd el. Senki sem kötelez, hogy halgassuk, nem? 😁
2019. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem hallgatom őket csak nem értem miért van erre igény? vagy a magyarok ennyire igénytelenek és csak ezeket a "zenék szövegeit" értik meg?
2019. aug. 4. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a magyaroknál van ez, hanem az egész világon.
2019. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért nagyon fontos ehhez hozzá tenni, hogy NEM MINDEN MAGYAR ZENE ilyen... én értem miről beszélsz, és egyet értek a többi válaszolóval, de azért fontos hogy ne általánosítsunk!🙂
2019. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!