Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legirritálóbb magyar celeb?!

Ki a legirritálóbb magyar celeb?!

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy ki az a magyar celeb vagy a médiában rendszeresen feltűnő MAGYAR, akit ha megláttok a képernyőn: AZONNAL ELKAPCSOLTOK!

2019. júl. 31. 08:39
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
87%

Inkább azon kezdtem el gondolkodni, melyik az, amelyiket képes lennék 5 percen keresztül nézni.

5?

1.

2019. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Sok van, de elsőre Berki Krisztián jutott eszembe.
2019. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 TR75 ***** válasza:
60%
orbán viktor, gulyás gergely, kovács zoltán, kósa lajos, kövér lászló, németh szilárd és bűnöző társaik.
2019. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Bayer Zsolt. Egyszerűen ahogy megszólal már az is zavar. Feldühít, hogy egyáltalán levegőt vesz. Ahogyan csámcsogva, elkezd valamiről okoskodni hrrrrr, úgy leköpném. Sőt, csodálom hogy még nem verte be valaki azt a nagyorrú tepsipofáját
2019. júl. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%

"orbán viktor, gulyás gergely, kovács zoltán, kósa lajos, kövér lászló, németh szilárd és bűnöző társaik."

Gyurcaány Ferenc,Bajnai Gordon,Karácsony Gergely,Bangóné Borbély Ildikó,Cseh Katalin,Dobrev Klára,Vadai Ágnes és atöbbiek,akik szétverték országunkat,ha már itt tartunk.

De még ide sorolom Majkát,Icukát,Zolee-t,Pápai Jocit.

2019. júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Az összes!
2019. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Konkrétan ilyen ember nincs nekem. Vannak, akiket nem szeretek, de, ha meglátom őket, nem kapcsolom le a videót (tv-zni ritkán szoktam).


Bár most van valami Nórának (egy hosszú barnahajú híres nő) egy reklámja, ahol a gyerekekről beszél. Ez Youtube-on tűnik fel kvázi minden videó előtt, amit beindítok :D Na és ott várom tűkön ülve, hogy teljen le az 5 másodperc és nyomhassak tovább. Nem is a tartalma miatt, csak, ahogy beszél benne, eléggé idegesít. De tegyük hozzá, hogy alapjáraton butaságok szoktak felidegesíteni. :D

2019. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

A "modellek"

Győzike

Berki

De az összes Édes Élet, ÉNB, és hasonló műsor szereplő. Annyira gagyi, hogy az már fáj. És közben nagy sztároknak képzelik magukat, mert mutatja őket a tv :D

2019. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
82%
Az összes női egyed akik imapózban szereztek mindent, majd úgy adják elő, mintha az egész kemény munka eredménye lenne.
2019. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, mindenki majd csak 1 maximum 2 nevet ír majd...ahhoz képest! :D


Egyetértek egyikőtökkel: Szerintem is iszonyatosan alacsony ma már a kereskedelmi TV-k műsorainak színvonala.


Az én listám:..


1, Majka & Kasza Tibi megosztott első hely.

2, Vajna (vagy most már Palácsik?) Timike.

3. Sebestyén Balázs & Vadon Jani páros.

2019. júl. 31. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!