Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vannak itt armyk? (Bts rajongó...

Vannak itt armyk? (Bts rajongók) Lenne egy kérdésem.

Figyelt kérdés
Szerintem ti is észrevettétek hogy Taehyung és Jungkook már nincs annyit együtt mint rég. És az lenne a kérdésem hogy miér vagy hogy történt? És szerintetek Taehyungot bántja? Én úgy vettem észre, mert mintha Jungkook már nem foglalkozna vele ezért nincsenek már úgy mint rég.

2019. aug. 13. 10:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Jaj egyébként azért kérdezem mert én nagyon szerettem őket így együtt látni, hülyülni, meg minden látszott hogy nagyon jó barátok és ezt hiányolom a mostani videókból.
2019. aug. 13. 10:22
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van mert csomó közös jelenetet kivágnak, ellentétben amikor a többiekkel van vmilyen interakciójuk valamilyen oknál fogva. Meg nem tudom h észrevetted-e, de a legtöbb közös dolgaikat úgy láthatjuk amikor azt hiszik senki se veszi fel őket. Azért ne dőljünk már be mindennek amit a Bighit mutat mert az csak egy nagyon kicsi része az életüknek. Jungkook és Taehyung is mondta h a kapcsolatuk nagyon privát. Szóval ne aggódj minden rendben van köztük.:)
2019. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tényleg? Ezt nem is tudtam.. de miért vágják ki? Egyébként köszönöm a hasznos választ☺️
2019. aug. 13. 13:07
 4/9 A kérdező kommentje:
De egyébként az armyk is imádják őket így együtt ahogy észre vettem szóval épp ezért nem is értem hogy miért vágják ki? Meg régen még nem csinálták ezt..ha tudsz valamit vagy csak gondolsz valamire örülnék ha leírnád☺️
2019. aug. 13. 13:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Hmm... azt h miért azt csak a Bighit tudhatja...

Az biztos h régen sokkal szabadabbak voltak. Igen, az armyknak lenne rá igényük, de mindent amit csinálnak általában azért teszik mert ők is akarják. Legalább jó tudni h a kapcsolatuk nem csak fanservice 😊

De tényleg jó lenne őket együtt többet látni 😔

2019. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahh hát igen😔 de köszönöm a választ!
2019. aug. 13. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem így van. Nagyon is szeretik egymást (nem félre érteni. Vagy hát nem tudhatom) csak ezt a kamerák előtt nem mutatják.

Jungkook azt mondta, hogy sokkal jobb a kapcsolata Taehyunggal, de ezt a kamerának nem mutatják.

2019. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát úgy vettem észre Taehyung mutatja csak Jungkook nem. Viszont mással meg mutatja a jó kapcsolatát kamerák előtt is (pl jiminnel). Ezért is ezt nem igazán értem... Pedig én őket sokkal jobban szeretem együtt.:(( És rossz látni hogy mindig csak Taehyung kezdeményez a barátságukba. És ez tényleg igy van ha ő nem csinálna valamit még ez a kevés kontakt sem lenne köztük.
2019. aug. 29. 07:22
 9/9 A kérdező kommentje:
De egyébként ezt hol mondta? Mer annyiszor hallottam már de még sose láttam.
2019. aug. 29. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!