Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Millie...

Mi a véleményetek Millie Bobby Brown-ról?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 21:15
1 2
 1/11 Nesty válasza:
77%

Eleg vegyesek az erzeseim vele kapcsolatban. Valo eletben sokszor ugy tunik mintha igazan el lenne szallva magatol.

A karakteret az ST-ben imadom, es kifejezetten jo szinesznonek is tartom.

Igy nem tudom eldonteni kedvelem vagy sem.

2019. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nagy szép és ügyes színészlány, főleg a Stranger Things miatt szeretem, viszont több interjúban eléggé nagyképűnek tűnik, valamint gyakran vág más szavába (így videókban)
2019. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Ripacs kislány, gyenge színész és nagyképű fruska. Utálom.
2019. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
35%
Hat elegge csunya, probalja feldobni magat sminkkel de alapbol az arcformája olyan...ehh. és az a gáz hogy annyira szepnek tartja magat kozbe egyeltalán nem az.
2019. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Nagyképű. Azt hiszi,hogy ő a félisten. Pedig csak egy gyerek. Szépnek viszont szép. Csak tényleg,kicsit (nagyon) el van szállva magától.

És nincs miért. Az menő,hogy ő az ST főszereplője,de mást nem nagyon csinált,csak kivágott ruhákban pózol.

2020. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
64%
Egyértelműen gyorsan ki fog égni szegény.... Az énekhangja szörnyű, színészként pedig egyátalán nem olyan mint azt mondják. Igazából csak a Stranger Things miatt ismert ha vége a sorinak gyorsan elfelejtik. Túl is van értékelve... Most komolyan egy 13 évest beválogattak a világ 100 befolyásosabb embere közé??!!! Nevetséges... Miközben nem is annyira híres aki nem nézi a sorit az nem nagyon ismerheti.. Plusz még nagyképű kis manipulátorgép is!
2020. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
5%
*színészként nem olyan jó
2020. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
45%
Szerintem nagyszerű lány! Nagyon kedves a rajongóival és vicces is. Szerintem tökéletes példakép egy mai tinédzser lány számára. Millie mindig pozitívan gondolkozik és kedves mindenkivel. Nincs elszállva magától, egyszer nyilatkozta is, hogy ha elszállna magától a bátyja biztos leállítaná és vissza húzná földre és észhez térítené. És nagyon jó színésznő is.
2020. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
95%
Nekem is elég vegyesek vele kapcsolatban az érzéseim. Először a Stranger Thingsben találkoztam vele Elként és nagyon lenyűgözőnek találtam, hogy Millie a film kedvéért levágatta tüsire a haját. Nagyon megkedveltem és még most is nagyon jó színésznőnek találom és persze nagyon szépnek is, vagyis ezt gondoltam, amikor kezdetben kicsit utánna néztem Millienek, akit a youtube videókból és cikkekből ítélve nagyon talpraesettnek és szépnek véltem, de voltak ismerőseim,akiknek teljesen más volt róla a véleményük és amikor ide erre az oldalra is ellátogattam, szintén meglepő véleményekkel találtam szembe magam és a válaszok sok fontos tényre rávilágítottak, pl arra, hogy azért Millie és az összes színész élete sokkal másabb, mint egy átlag emberé, mert olyan a helyzete, hogy sokkal egyszerűbben eltud szálni magától és ezért is végül arra a döntésre jutottam vele kapcsolatban, hogy szerintem kissé túl érett és elkényeztetett és valóban márcsak a helyzetéből adódóan nagyképű, viszont nagyon szép és tehetséges színész és sok jó dolog mellett kiáll, és addig igy teljesen igazából nem akarok ítélni felette, amíg meg ném ismertem ténylegesen. Az pedig szerintem nagyon jó, hogy kiáll a gyerekek jogaiért.
2020. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
46%
Utálom, sztem nem jo színész és nagyképű
2020. aug. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!