Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sztárautogramok? Kinek van?...

Hosszúhajú kérdése:

Sztárautogramok? Kinek van? Hogyan? Jennifer grey?

Figyelt kérdés
tapasztalatokra lennék leginkább kíváncsi, történetekre, kitől kértetek autogramot vagy kinek írtatok levelet, mi történt, mi lett, válaszolt-e...? - élménybeszámoló, leginkább messzi sztárokról. levélben valaki kért? :) nekem cher-től van! :) valakinek jennifer grey?

#Jennifer Grey #sztárautogram
2019. aug. 16. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Még a HP és az Azkabani fogoly idejében írtam levelet Emma Watsonnak és Daniel Radcliffének,majd kaptam mindkettőjüktől válaszként autogramképeket,aminek nagyon örültem,mert nem is gondoltam,hogy sikerül.

Ezen felbuzdulva pár évvel később írtam Macaulay Culkinnak is,és tőle is kaptam :)

Kb.egy éve legnagyobb örömömre sikerült találkoznom Rory Culkinnal (ő a kedvenc színészem kiskorom óta),akivel válthattam pár szót,és így személyesen kérhettem tőle képes autogramot :)


Azóta is úgy vigyázok ezekre a képekre,mintha gyémántokat őrizgetnék. :)))

2019. aug. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem autogramom nincs,d e van közös fotóm Daniel Ricciardoval. :D
2019. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!