Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miert olyan nagy szam Robert...

Miert olyan nagy szam Robert Pattison meg a tobbi Twilightos? Ha az utcan latnatok hasonlo kulseju embereket, eszre sem vennetek oket.

Figyelt kérdés
Lany vagyok, de nem ertem, hogy ez a srac mivel kulonb barki masnal. Amikor Magyarorszagon forgatott, rengeteg lany varta, hogy 1 masodpercre lathassak, de o nem volt kivancsi rajuk es nem mutatkozott. Mi van benne, amiert erdemes napokig lesben allni a varosban, hogy lathassak par masodpercre? Semmivel sincsenek elobbre, ettol meg nem fogja erdekelni ot egy lany sem. OK, szeressek a filmjeit, de ez az fanatizmus mire jo?
2010. júl. 14. 00:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jav: Pattinson
2010. júl. 14. 00:56
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

robertbe én se látok semmi vonzót,szerintem úgy néz ki,mint egy drogos.


de jacob.tőle olvadok.az az arc,az a nézés,kockahas.bolondító

2010. júl. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

a média és a rossz nevelés hibája az egész. az h ott istenitik azt a senkit, pontosan mutatja a média hatalmát és a rossz nevelést(már ha volt egyáltalán), szal már ilyen világban élünk.

múltkor ismerősöm mesélte h 3 óráig álltak és vártak h lássak aztán végül elmentek:S kérdem én minek?

remélem érthető a válaszom.

2010. júl. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
En is ugyanezt kerdezem: minek ott varni? Egyertelmu volt, hogy nem fog veluk foglalkozni. Csak azert, hogy elmondhassak, hogy ok lattak eloben, madartavlatbol. Miert kell valakit ennyire sztarolni? Mintha nem is ember lenne es ahogy kivettem, ez Robertnek sajat maganak sem tetszik.
2010. júl. 14. 02:55
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

A tiniélethez hozzátartozik a rajongás,aztán majd elmúlik:),

nem vagytok szerencsére egyformák:)

Egyik SP-ért rajong,másik az emo-s srácokért,akkor is így volt ez,amikor én voltam 15...


Tényleg nem egy férfi szépség R.P.,de a szerepét jól játssza,ezért vannak érte oda,majd elmúlik,ha elmennek a következő filmjére,amiben már nem lesz ilyen átkozottul sikeres,akkor elmúlik a varázs!!!

2010. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Mert az emberek buták, mint a föld és azt hiszik, hogy R.P. majd minden egyes (megjegyzem a többség sikítzó, 14-15 éves KISLÁNY) rajongójával puszizkodni, fotózkodni, minden ruhadarabját dedikálni fogja. Hát rohadtul tévednek. A helyében én is qvára unnám, hogy több száz ember sikít a fülembe, akárhányszor utcára teszem a lábam és élni nem hagynak, ha meg elhúzna, azt mondják mekkora paraszt.

Mondjuk ez hírességfüggő is, pl. mikor Selena Gomez volt itt, vele találkoztak csoporttársaim, medélték h kedves, közvetlen volt, fotoózkodott is, minden. De neki nyilván nem többszáz kislány sikít a fülébe h "áj láv júúú rooob" meg stb...

2010. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem vámpíros filmben játszana, senki nem epekedne érte. A Harry Potter idején pl. tragikus figurát játszott és lám senki nem vonult az utcára a nevét kiabálva. Ebből látszik, dívik a vámpírizmus, boldog, boldogtalan vámpírkönyveket ad ki (semmi) történettel, és minden vámpíros alkotás népszerűsége emelkedik. A mai emberek erre vágynak: természetfeletti férfi, aki bár léte folyamán "rossz" mégis harcol belső démonai ellen így a legfőbb jóvá nőve.
2010. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
semmi! egy nímand, mint ahogy a rajongói is!
2010. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mr Szemöldök! :D
2010. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

M-É-D-I-A! És globalizáció. Ha visszagondolok, én miért olvastam el a könyvet? Mert mindenhol csak azt plakátozták, mindenki arról beszélt, a csapból is az folyt. Meg folyik is. Ezért lettem kíváncsi, hát elolvastam. És ugyanígy volt a filmben is. Ha megnézed a magazinokat, vagy nézted, mindenhol ők voltak a címlapon. Bravo, Popcorn, IM stb...

Ez a média. Média nélkül nem lenne ilyen mértékű a globalizáció.

2010. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!