Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Britney Spears mitől lett...

Britney Spears mitől lett újra népszerű?

Figyelt kérdés
Hirtelen nagyon sok helyen futottam bele Britney nevébe az elmúlt két napban, pedig már évek óta gyakorlatilag azt se lehetett tudni hogy mi van vele.Most adott ki albumot vagy volt valami hír róla, mitől kapták fel ismét hirtelenjében? Még itt az oldalon is hirtelen több kérdés is foglalkozott vele pedig eddig egy se volt már régóta.

2019. szept. 9. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Régen is jó zenéi voltak meg most is szerintem ezért

Par számát én is hallgatom

2019. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Akik kamaszként szerették most mostanában jutottak nosztalgiázó korba a 30-as éveik közepe felé.
2019. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért lett felkapva mert azt gondolja a média hogy megint kezd instabil lenni
2019. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A magánélete miatt kapták fel. Nagyon zavaros a család, az apja még mindig a gyámja, pedig aztán már nem kislány... annyit tudok, hogy szerencsétlen nő nagyon "szoros pórázon van fogva", apja kezeli a vagyonát, dönti el, hogy mikor milyen gyógyszerekkel tömjék Britney-t, hogy mikor koncertezhet stb stb. Sok furcsaság van abban a családban, és most van valami "FreeBritney" nevű kezdeményezés, az emberek próbálnak összefogni érte, hogy megszabaduljon Britney a gyámságtól, és maga dönthesse el, hogy felnőtt létére mikor mit csinál...én ennyit tudok róla.
2019. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!