Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem lenyűgöző Lady...

Csak szerintem lenyűgöző Lady Gaga hangja? Csak szerintem ő az egyetlen a generációjából akinek jó karakteres hangja van (kivéve 1-2 énekesnőt pl. Adele. Az ő hangja is elég karakteres)?

Figyelt kérdés

[link] (itt lágy, csillingelő)

[link] (ehhez nem találok megfelelő szavakat, csak simán baromi jó)

[link] (Csodaszépen énekel itt is)

[link] (Itt viszont nagyon karcos, imádom!)

[link] (Mély, és elképesztően erős?)



2019. szept. 30. 19:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Én egyáltalán nem szeretem, de komolyan, csak mivel zenész vagyok, kapásból hídba b*szva találom magam, ahányszor csak odafigyelek, amikor megy. Igen, vannak extremitásai, igen, lehet vitatni őket. És akkor? A maradék 99% már nem hallható, vagy mi a f[]sz?
2019. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kiemelkedik a mai átlagból. Lásd Billie Eilish (aki folyamatosan suttog), a tök átlagos hangú Taylor Swift, vagy a 100%-osan tehetségtelen Katy Perry. Nem tudom mi a probléma, nem a klipjeire gondolok, hanem a live-jaira.
2019. okt. 9. 21:34
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Kezdjük azzal hogy ő Stefani Joanne Angelina Germanotta és nem pedig Gaga.

És egyáltalán nincs jó hangja de Adel-nek sem igazán.

2019. okt. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, te nagyon süket lehetsz, kérjek beutalót a fül orr gégészetre? És miért okoskodsz? Igen tudom hogy ez az eredeti neve, de őt nem úgy ismeri a világ mint Stefani Germanotta, hanem Lady Gaga. Jó hogy nem az eredeti nevét írtam ki a kérdés kiírásakor, mivel akkor fele ennyi válasz sem érkezett volna.
2019. okt. 19. 14:25
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó sok éve, még amikor a póker face, meg nem is tudom melyik kezdeti slágerei meg az extremitása körüli hype ment volt egy ilyen cikk alatti kis szavazó panel:

Szerinted melyik énekesnő lesz 10 év múlva is sztár (vagy valami ilyesmi....).... Én akkor Gagára voksoltam...a másik két névre nem is emlékszem már....

Kezdettől az fogott meg benne, hogy egy stúdiótermékként üzemelt, mégis érvényt szerzett a saját stílusának, lásd, a kezdetektől rengeteg zongorával kísért live koncertet adott. Mert szerintem tökéletesen tudta, hogy így működik a pop ipar... Mára egy sokkal mélyebb, letisztultabb előadóművész lett. Ezen kívül a hozzáállása, alázat (fentebb említett dokufilm) mind mind szimpatikusabbá teszik.

Lehet kritizálni a hangszínét, a témáit, a látványvilágot, és habár nem az egyetlen de szerintem kB az egyetlen popzenei előadó aki valóban saját érzelmeket közöl. Sok "nagy" előadó live felvételen elborzadok - egyéb pl Sia a fenti dolgoknak megfelel, de a hangja élő én hallgatva messze nem olyan képzett

2019. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon jó a hangja.Az Americano pedig nagyon faxa zene.És ezt úgy mondom,hogy főként thrash metalt hallgatok.
2020. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!