Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Nicki Minaj...

Szerintetek Nicki Minaj milyen lehet emberileg?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 23:39
1 2
 11/13 anonim válasza:
73%
Szerintem egy lenezo ember... egyik videojaban kinevetett egy csoro embert aki kerekes szekben ult es karomkodott... ennyit rola...
2020. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
86%

Abban a tobbszor emlitett videoban a baratnoje ult be a kerekesszekbe,de hat ha valaki hires ugy latszik nem szorakozhat a barataival😃

Azok a szamok,amikor ti beszeltek egy resze a zenejenek,ha azok,akik feluletesen ismerik,belehallgatnanak az albumaiba,rajonnenek,hogy nem csak masokat “alaz”,rengeteg szep szama van.De az embereknek a szexualitas es a kemeny rap szoveg jon be,ezert ezek a szami nepszerubbek.De egyebkent a rap ilyen,egy ferfi rappert valamiert ilyenekkel sosem vadolnak.

Es ha egy picit jobban kovetnek nyomon,akkor azt is tudnak tobben,hogy egyebkent egy intelligens no,es nagyon odafigyel a rajongoira,minden fellepesen,koncertjen tobbszor kihangsulyozza,hogy tanuljanak,a noknek pedig,hogy legyenek fuggetlenek.Rajongok iskolajat fizette ki,sokat jotekonykodik,es millio dollaros fellepest mondott le,a nok egyenjogusaga miatt.😃

Nem olyan rossz ember,mint sokan gondoljak.

2020. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A tavalyi koncertje után, én találkoztam vele.

Kedves volt, megállt, ki is szállt az autóból, mindenkivel készített fotót, az egyik sráccal még egy videót is a fan oldalára.

Ez hajnal fél 2kor volt :D

Szóval én értékeltem a gesztust :)

Alapvetően szerintem kedves nő lehet, persze van egy sajátos stílusa, meg egója, ami kell is ehhez a szakmához, mert különben nem bírná.

Nekem kicsit olyan mint a nagyszájú lány az osztályban, aki felszínesnek tűnik, és részben az is, de azért törődik másokkal.

2020. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!