Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Megéri elmennem Harry Styles...

Megéri elmennem Harry Styles koncertre?

Figyelt kérdés
3 órára lakok Pesttől, 40000 Ft egy jegy, másnap iskola, ráadásul akkor érünk haza erdei táborból... Annyira szeretem Harryt, itt a lehetőség de nem jön össze... Anyáék vinnének 8kor kezdődik kb 11 kor vagy éjfélkor lenne vége, kire hazaérnénk hajnali 3 minimum... Soha nem fogok tudni vele találkozni...
2019. nov. 13. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én 4000 forintért se mennék, nemhogy 40 ezerért. Viszont ha annyira szereted, akkor miért ne érné meg? Ha rajongasz érte, akkor biztos nem fogod megbánni. Még sose tudni mit hoz a holnap, használd ki az alkalmat, hátha több alkalmad nem adódna, hogy elmenj...de tényleg csak akkor, ha nagyon szereted.
2019. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha annyira szereted, és van rá lehetőséged, meg meg tudod venni a jegyet, egy napot simán kibírsz 2-3 óra alvással.

(Vagy megkéred a szüleid, hogy arra az egy napra igazolják a hiányzást). Szóval szerintem simán.:)

2019. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretned, persze.
2019. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, akkor menj. Egyszer vagy fiatal, élvezd ki. :)
2019. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia. Honnan tudod hogy ennyi lesz a jegy?
2019. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát az tuti hogy nekem nem lenne az a tabor amiért ki hagynám xdd meg am másnp nincs suli mert Pünkosd ;)
2019. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!