Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én látom hogy ByeAlex...

Csak én látom hogy ByeAlex ennyire megváltozott vagy mindig ilyen volt?

Figyelt kérdés

Nézem a 2013as szereplését és egy visszafogott, kis szolid, csendesebb ember volt.

Most 180 fordult ezeknek pont az ellentéte, egy nagy száju, kicsit szerintem beképzelt, megmondon ember lett.


2019. nov. 14. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak megtanulta milyen stílust kell felvenni ahhoz, hogy szeressék a zenéjèt. Nyilatkozta is, hogy amikor betört a Kedvesem c. Dallal akkor a ràdiókban egyáltalán nem akartàk egy ilyen “depressziós” “alter” srác zenéit. Jött a PR meg a felkérések nyilván több lett a pénz és megtanították, hogy mit kell ahhoz csinálni hogy a sz*r zenéidet is vigyék mint a cukrot. Mert most ez van nyilatkozta Alex több daláról, hogy csak viccből írta és nem gondolta komolyan hogy ezek be fognak futni. Nem ért volna el ilyen sikereket a maga területén szerintem ha megmarad a szolid, visszafogott régi énjének. De filozófia szakon tanult és ezek az elmélkedések nem vesznek el attól mert valaki stílust vàltott.
2019. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is tanultam filozófia szakon, úgyhogy én meg azt mondom, igenis elvesznek, ha az ember sznobságból tanulja...

Egy introvertáltból sosem lesz extrovertált, szerintem soha nem volt igazán "csendes, szolid értelmiségi", max kereste önmagát. Ha az lett volna, képtelen lenne most azt művelni, amit művel. Nem fér össze. Full más attitűd kell a gondolatközpontúsághoz, mint a profitorientáltsághoz.

2019. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nárcisztikus személye van, szegényke tehetségtelen és még női szemmel helyesnek sem mondanám.

De úgy adja elő magát mintha valami nők bálványa, tehetséges popsztár lenne :D

2020. jún. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!