Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Volt közületek valaki, aki...

Volt közületek valaki, aki szó szerint függővé vált Anne Rice-tól?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy kiből milyen hatást váltott ki ez a történet! Belőlem a legmélyebb érzelmeket váltotta ki és mind a mai napig nehéz szabadulni tőle! A valós életben pedig nehéz kialakítanom párkapcsolatot, ugyanis nem vagyok olyan, mint az átlag! Borzasztó fájdalmam, hogy túl kell ezen lépnem, de nehéz... volt már valaki hasonló helyzetben?

2019. nov. 19. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
azért jó tudni, hogy nem mindenkinél Edward Cullen jelenti a vámpír crushot...
2019. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kora húszas éveimben imádtam a könyveit. Most 30 fölött már nincs türelmem a stílusához, idegesít a terjengőssége, viszont az emlékeim még mindig szépek róluk. Szerethető karakterei vannak és egy napon sem említhetők az utána következő szardömpinggel vámpírirodalom terén.
2019. nov. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!