Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy van pontosan ez a Daisy...

Hogy van pontosan ez a Daisy Ridley-s Star Warsos esemény?

Figyelt kérdés

[link]

Van ez a lehetőség hogy találkozhass Daisy Ridley-vel a z új Star Wars film premierjén, de ezt amúgy hogyan kell elképzelni? Azt látom hogy 4 csillagos hotel meg ellátás meg megnézheted a filmet, de együtt is lehet vele aludni? Vagy el lehet menni vele randizni, vacsorázni ilyesmi? Vagy miről szól ez pontosan? Vagy ez csak átverés?



2019. nov. 20. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szelfizhetsz vele a premieren. Illetve hamarabb látod a filmet mint a többség. Ennyi.
2019. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennyi? Hát ez eléggé sovány.
2019. nov. 20. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Mit vártál? Daisy nem egy prosti... Mark Hamillnek is van ilyen eseménye.


Aki igazi SW rajongó, annak hidd el, hogy egy ilyen esemény egy életre szóló élmény. A színészekkel és rendezőkkel együtt nézni a filmet a vörös szőnyeges premieren... Ez neked sótlan? (bár ha te megfektetni akarod Daisy-t elsősorban nem csodálkozok)

2019. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na látom sikerült kiforgatni a szavaimat... Egy betűvel nem mondtam hogy csak "megfektetni" akarom Daisy-t, már bocs. De pl. a múltkoriban Scarlett Johanssonnal lehetett rendesen randizni (vacsora meg valami program, tán mozi vagy mittudomén) bizonyos összegért valami jótékonysági célra, akkor most a te logikád mentén ő is prosti? Mert annyi hogy csinálhatsz egy darab képet az egyik szereplővel (akivel amúgy sok ezer más ember, sok ezer más helyen/módon is csinálhat), meg megnézheted 2 nappal hamarabb a filmet, mondjuk úgy nem akkora dolog amire majd dollármilliók fognak dőlni. Amúgy én is SW rajongó vagyok akár hiszed akár nem...
2019. nov. 20. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát már ne haragudj, de ilyeneket írtál, hogy "együtt is lehet vele aludni"... kicsit sem félreérthető xD


Nem tudom, hogy Scarlett Johansonnal mi volt, de randizni biztos nem vitt ő se senkit. A sztárok is emberek, van nekik családjuk/párjuk általában.

2019. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként mint mondtam, több ilyen esemény is van. Mindegyiknél világosan le van írva, mit tartalmaz:


Hamill: [link]


Driver: [link]


Hamillel pl. vacsorázni is lehet.

2019. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Haver ertem en higy fiatal vagy bejonnek az idosebb nok meg teny az teny Daisy gyonyoru de nem tudom hogy gondoltad hogy eggyutt lehet vele aludni. Es ilyen Scarletteel sem volt max hogy tenyleg egy vacsora meg egy kis beszelgetes azt ennyi nem randi ferjes norol beszelunk haver
2019. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!