Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nicki Minaj rasszista?

Nicki Minaj rasszista?

Figyelt kérdés
Vagy inkább fajgyűlölő? Nagyon úgy tűnt eddig, hogy kiáll a feketék mellett, főleg a fekete nők mellett, de eléggé össze zavart. Sok zenéje arról szól, hogy senki meg ne próbáljon sikeres lenni, mert itt ő a királynő a többi a "csecsét szopkodja" ahogy ő fogalmazott. Körülötte arról szól minden, hogy mindenki alatta van és szidja a többi rapper nőt. (vagyis nem mondhatjuk, hogy kiáll mellettük) meg ugye van jó pár botránya is kb az amerikai híressegek nagy részével össze veszett már. Most akkor kiáll a (fekete) nők mellett (mert elvileg feminista is) vagy épp húzza lefele őket?

2019. dec. 18. 15:13
 1/7 A kérdező kommentje:
2019. dec. 18. 15:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szülei közép/dél-amerikai feketék, elég érdekes lenne ha rasszista lenne.
2019. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
#1 A feketék is tudnak rasszisták lenni te géniusz
2019. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2*
2019. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 pont ezért mondom, hogy érdekes a dolog.
2019. dec. 18. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy marketing fogás.
2019. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a rasszizmushoz.

Nem a származásuk miatt szidja őket.


Ilyen a rapzene, ez a sajátossága.

Én csak nagyon alap dolgokat ismerek, mert ez a stílus nem az én világom, de pl. gyerekkoromban Ganxsta Zolee zenéi is erről szóltak, hogy mindenki csicska, csak ő a király.

Meg Dér Heninek van egy száma, valami rettenetesen gagyi valami, curtissel, abban is ilyen szöveg van, hogy csak ő z istenkirály, hozzá senki nem érhet fel.


De továbbra sem értem, hogy jön ide a rasszizmus?

2019. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!