Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Taylor...

Mi a véleményetek Taylor Lautner Apologize című számáról? Nem emlékeztet valamilyen másik számra? Tényleg ő énekel benne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 22:46
 1/7 anonim válasza:
uh..te sem értesz a zenéhez.. http://www.youtube.com/watch?v=ZSM3w1v-A_Y nézd meg...aztán ámulj...és amúgy amiben ÁLLITÓLAG Taylor énekel,az is a Onerepublico-s verzió..
2010. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jahh,erre emlékeztetett :D
2010. júl. 20. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy sztárcsináló tetü szám. Ha már megvan az alany, használjuk ki a 13 éves rajongók mérhetetlen imádatát, és sajtoljunk ki belőle mindet. A kérdésre meg csak annyi, ha még valóban is ő énekelne, megtudná ezt tenni playback nélkül, előtted? Hát nem.
2010. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Könyörgöm... csak rá kéne keresni, mert a Taylor-os oldalakon leírják... A lényeg, hogy MÉG JÓVAL AZ ALKONYAT ELŐTT a haverjaival csináltak egy klippet a számra. Meg talán az is igaz lehet, hogy ez iskolai feladatot volt...
2010. júl. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ezt melyik Taylor-os oldalon van? Mert én nem találtam sehol....Bár nem vagyok túl nagy rajondó sem,de attól még érdekel...
2010. júl. 21. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Már ez is énekel bazze?

Azt hittem csak a Disney sztárok ilyen "énekelektáncolokszínészkedek" különleges tehetségek...

2010. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 blaníííí ***** válasza:

nem taylor énekli.!

http://www.youtube.com/watch?v=ZSM3w1v-A_Y&ob=av3n

ez van alatta csak máshogy;)

2011. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!