Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem egyre rosszabb...

Csak szerintem egyre rosszabb a balázsék műsor?

Figyelt kérdés

Rég óta követem őket, de valahogy a színvonal egyre rosszabb. Amióta az új stúdiójukban vannak, mint ha be papásodtak volna. Nyilván lehet már idősödnek az is benne van.

Régen fiatalos lendület volt a műsorban, most meg már mint ha papákat hallgatnék ahogy a napi bajaikról beszélgetnek.

Régen bungee jumpingoltak, kiültek egy repülő tetejére stb...

Most meg pókember jelmezben ugrálnak :D

Valahogy már nem a régi, mondhatnám hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmit ...


Ja és sajnos nincs nagyon konkurenciájuk ez is lehet a probléma, amíg volt a Bochkor legalább rendes konkurencia volt, most meg már nem tudsz nagyon mondani ilyet.



2020. jan. 9. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vettem észre semmi ilyesmit, ugyanúgy kedvelem a műsort mint eddig.
2020. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet én untam már rá
2020. jan. 9. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, régóta nem hallgatom már őket, átszoktam a Petőfire. Balázs egy idő után már irritált az okosságaival, na meg ez a műsorcím...
2020. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
A színvonal maradt a régi, nekem legalábbis, ugyanolyan a stílus, ugyanúgy vicces vagy éppen aktuális dolgokról beszélnek. De nyilván nem lehet örökké ugyanaz a téma meg a hangulat.
2020. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

sajnos nálunk irodában szól, mert a főnök szereti. mindig is egy igénytelen hulladék műsor volt 3 idétlen, félművelt műsorvezetővel.

Számomra Balázs mindig is olyan volt, mint egy beképzelt tinifiú.

2020. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

Sosem volt színvonalas műsor, a célközönsége az egyszerű, buta emberek. Olyan az egész műsor, mintha 3 idétlen tinisrác vihorászna a semmin. legalja az a judit, vagy juli, vagy ki a bánat, aki képes 20 percen keresztül locsogni a semmiről, kibeszélve a családi életét.


sajnos munkahelyen kénytelen vagyok hallgatni ezt a szörnyű műsort.

pár hete vagy két napig egy szerencsétlen csaj videóját játszották, aki hamisan énekelt. most komolyan ezen ki tud nevetni a 12 éveseken és a primitív embereken kívül?

2020. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!