Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Polgár család vagyona...

A Polgár család vagyona honnan ered?

Figyelt kérdés
YouTube-ozás közben bukkantam rájuk hogy van csatornájuk Polgar net néven. Nemes egyszerűséggel csak felvetődött bennem a kérdés hogy mivel foglalkoznak. Ha publikus ez egyáltalán... Egyébként semmilyen hátsó illetve rossz gondolatom nincs róluk. Megnéztem jó pár db videót a csatornájukon és a videóik alatt lévő kommentelők többségével egyetértek maximálisan hogy szerethető emberek.
2020. jan. 15. 02:54
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Onnan hogy megtermelték?


Az öreg olyannak tűnik, akinek nagyon jó érzéke van hozzá hogy mihez és hogy kell nyúlni hogy abból sok pénz legyen. Klapka is ilyen volt.

2020. jan. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
58%

Hamis festményekből.

/Google: “Polgár Árpád hamis”/

2020. jan. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

" Onnan hogy megtermelték? "


Ne haragudj a kérdésemért de te hány éves vagy ha szabad ezt tudni ? Érdekes gondolkodásmód hogy sok sok milliárd ft megszerzése az annyi hogy megtermelték.

2020. jan. 15. 07:29
 4/7 anonim ***** válasza:
A sakkozás is jól fizet, el se hinnéd milyen jól. A Polgár lányok pedig mind világbajnok, elit sakkozók, nem hiszem hogy anyagi gondjaik lennének. Azt mondjuk nem tudtam hogy van Youtube-csatornájuk is.
2020. jan. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

07:29


Az én gondolkodásmódom hány évesé? Miért te mit gondolsz? Hogy a pénzt a Jézuska hozzá?

2020. jan. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
mi olyan hihetetlen abban, hogy megtermelte? van egyébként több hosszabb interjú is róla, videóban is beszélt a "vállalhatóbb" sztorikról...hogy ő már fiatal korában is nagy bizniszekben volt benne...meg aztán igen, volt a hamis festmény eladása...amilyen sok idióta ember van akár országon belül is, nagyon is egyszerű meggazdagodni másokból...csak akiknek nincsenek ilyen ambícióik, azok el sem hiszik, mert nekik csak a kétkezi munka a becsületes...
2020. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos kézből tudom, hogy nem tiszta pénz.
2020. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!