Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti is szoktatok arról álmodozn...

Ti is szoktatok arról álmodozni hogy összejöttök a kedvenc énekesetekkel, énekesnőtökkel, sztárotokkal?

Figyelt kérdés
Én sokat álmodozom egy lányról aki énekes.Írni nem szoktam neki mert úgyse ír vissza hiszen naponta több millióan írhatnak neki.Én bízom benne hogy egyszer találkozom vele.
2020. jan. 31. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt olyan, az álmaimban is szerepelt, de mára már felnőttem, és rájöttem, hogy alkesz, drogos köcsögökből van elég a közvetlen környezetemben is :'D
2020. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ha szingli vagyok akkor "almodozom, fantazialgatok" róla, szerintem teljesen normalis dolog

2020. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én színésznővel vagyok így. Még reménykedem hogy egyszer ha mást nem munka miatt kapcsolatba kerülök vele valahogy.
2020. febr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak szexről fantáziálok velük kapcsolatban
2020. febr. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb. 12 éves koromig igen.
2020. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én néha belegondolok hogy milyen lenne egy színésszel vagy énekessel de pontosan tudom hogy ennek az esélye 0 csak fantáziálok, ez ugyan olyan mint mikor azon fantáziál az ember hogy mit csinálna ha milliárdos lenne vagy tudna repülni.
2020. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen:) amikor rá gondolok,akkor kitudok szakadni a hétköznapokból,és jó érzéssel tölt el a gondolat,hogy milyen lenne mellette stb.De a maga módján szomorú is,hiszen kb tudom,hogy lehet nem is fogom még látni sem soha.:) de attól még jó álmodozásnak:)
2020. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves rajongó, ha te azt látnád, hogy a szomszéd elhanyagolja és kihasználja a gyerekeit, te szó nélkül hagynád?
2021. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!