Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti szeretitek Scarlett Johanss...

Ti szeretitek Scarlett Johanssont? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges mondjátok is el miért szeretitek vagy nem szeretitek, ne csak annyi legyen hogy imádom/semleges/utálom. Köszi!

2019. nov. 27. 20:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Néhány filmjét nagyon szeretem:

Match Point 2005

Jojo Rabbit 2019

Nem kellesz eléggé 2009

Füles 2006

Egy bébiszitter naplója 2007

Jóasszony, akiről egy város mesél 2004

2019. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném...
2019. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem igazán ismerem a filmjeit, de volt egy, mégpedig a Leány gyöngy fülbevalóval, na abban nagyon tetszett és tök jól illett hozzá az a szerep, abban a filmben nagyon megfogott.

Ezeket a Marvel filmeket, amikben manapság szerepel, ezeket nem láttam, nem is érdekelnek. Szóval nem sok alkalmam volt látni a színésznői tevékenységét, de amiben láttam, abban tetszett. Illetve nagyon szép arca van, legalábbis női szemmel szépnek látom.

2019. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Elmegy. Pózokban jó, de néha fogaz.
2019. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
kiváló színésznő, egyszerűen nem láttam olyan szerepben amit ne tudott volan tökéletesen játszani
2019. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

#3

Tényleg még a gyöngyös filmben is nagyon passzolta karakteréhez a szerep vagy fordítva, ki tudja.

2019. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az idegesít vele kapcsolatban, hogy mindenki oda-vissza van tõle, hogy mennyire jó nõ, közben szerintem tök átlagos. Nem értem a hypot. Ha nem akarnák lenyomni a torkomon, mint a világ legszebb nõjét, nem lenne vele bajom, még szívesen is nézném, mert nem rossz színész és a személyisége nagyon szimpatikus.
2019. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Szeretem, mert jó nő :D személyisége, tehetsége innentől kezdve nem is izgat :D

23f

2019. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Az kemény
2020. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem ő a kedvenc színésznőm! Nagyon szeretem! Egyszerűen zseniálisan formál meg minden karaktert. Valószeg azért is rajongok érte nagyon mert (mint. Fekete Özvegy) a kedvenc szuperhősöm. Amikor a végjátékban meghalt a karaktere , nagyon sírtam. De vissza a témához. Nagyon jó színésznő és sok más ok miatt nagyon szeretem.
2020. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!