Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti is voltatok úgy hogy azt...

Ti is voltatok úgy hogy azt gondoltátok egy hírességről hogy pont hozzátok illene? Hogy veletek kéne összejönnie?

Figyelt kérdés
Én egy ismert énekesnőről gondolom azt hogy pont hozzám illene.Írtam is neki facebookon,Nem azt hogy ő az igazi,csak annyit hogy szeretem őt és biztos vagyok benne hogyha személyesen ismerném akkor is szeretném.A zenéje nekem ugyanolyannak tűnik mint a többi énekesnőé,a hangja is,viszont a személyisége engem nagyon megfogott.
2020. febr. 10. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Most is így vagyok, egy valakit Hollywoodból nagyon el tudnék képzelni magam mellé, amit az interjúkból és egyebekből le tudtam szűrni nagyon passzolnánk, és még gyönyörű szép is mellé.
2020. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egyrészről szerintem beteges és creepy. Mi az, hogy megfogott a személyisége? Tán ismered őt személyesen? Gondolom nem...
2020. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2-es szerintem nem csalódnék ha találkoznék vele.Biztos élőben is tetszene:)
2020. febr. 13. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!