Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » K-popperek! Nektek ki az...

K-popperek! Nektek ki az ultimate biasotok? Miért pont ő?

Figyelt kérdés
Én minél több bandát és tagot ismerek meg, annál nehezebb dönteni ^≥-≤^

2014. júl. 2. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

B.A.P leader, Bang Yongguk :D

Hogy miért? Igazából, csak pár hónapja döntöttem el, hogy ő az, és nem teljesen tudom miért.. Sok B.A.P interjút fordítottam már és ahogy egyre jobban megismertem, őt is és az egész bandát is, hozzájuk érzem a legközelebb magam. ÉS ismerve a múltját, szeretem,hogy kiáll azért amiben hisz, szeretem a hangját, a dalszövegeit, ahogy a gyerekekkel bánik. Valahogy különbözik a többi idoltól.. de lehet ez csak elfogultságxd

2014. júl. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen elég nehéz.

De én nem is döntöttem 2 ULTIMATE biasom van és kész:D Rajtuk kívül még nagyon sok mindenki közel áll hozzá, de akkor is 2-en vannak nem tehetek róla. Ők választanak engem.


1. EXO-Baekhyun

Az ő hangját imádom a legjobban az összes énekes közül. Annyira szép. Azért ő mert olyan fogyatékos mint én és tényleg sok közös van bennünk és persze ne feledkezzünk meg arról se , hogy milyen édeeeeeees és egyszerre sexbombbbbb:DDDDD

Meg sok "véletlen" fordul elő velünk pl 2 instás példa:

barátnőm elnevezett gumikacsának mert olyan hangokat adtam ki mikor röhögtem erre 1 nappal később felrakott egy gumikacsáról képet.

Meg felrakta a Harry Potterből a kedvenc részemet XD stb.


2. Taehyung (a fia)

és hát..ugyanezek miatt..szerintem még Baeknál is 4D-bb és a hangjaaa elolvadsz tőle..még mikor beszél akkor is.

2014. júl. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 kpop rajongó válasza:
100%

Nekem az EXO-ból Baekhyun.

Talán azért mert az egyik biasom hangjától se tudok szó szerint elolvadni és a mosolya is olyan mint egy angyalé :3 és sok mindenben hasonlítunk :)

2014. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két ultimate biasom van, Bang Yongguk és Choi Junhong (Zelo). Világéletemben gyűlöltem a rappereket, de amint meghallottam őket, totál lesokkolódtam. Habár a mai napig képtelen vagyok rajtuk kívül más rappert elviselni, de őket imádom. Fantasztikus, ahogyan darálják a szövegeket, milyen változó hangszínnel, semmi monotonitás, tele van élettel, legalábbis számomra.

Yongguk: nem tudom szebben kifejezni, de a hangjától szinte orgazmusom van. Hátborzongatóan mély és árad belőle a tesztoszteron. Talán más idolok ezért is próbálják őt utánozni (kevés sikerrel), mert azzal az igazi mély, férfias hanggal rendelkezik. Nem csak rapp közben ilyen, hanem mikor szimplán beszél, akkor is. Továbbá elképesztően szexi a szája, a frizurái, az alakja, a nézése, a táncolása, lényegében az egész ember. Akárhányszor megnézek egy videót róla, szóljon az bármiről, a petefészkeim sikítanak. A jelleme meg csodálatos, dolgos, jószívű, bőkezű. Kell ennél több?

Zelo: hihetetlen, nem találok szavakat, de komolyan. Az első B.A.P klip, amit láttam, a One shot volt. Mikor észrevettem őt (Yongguk után), meghallottam a rappjét és megláttam a skorpió táncát, a szemeim konkrétan kiestek a helyükről. Őszinte leszek, életemben nem láttam még annyira ennivaló srácot, mint ő! Ha meglátok róla egy jól elkapott képet, bekönnyezek. Gyönyörű mindene, a táncától libabőrös leszek. Kolosszális, ahogyan rappel, sőt már 16 évesen úgy tolta, amit a legtöbb idősebb rapper megirigyelhetne (ismerőseim hallgatnak rappeket, így én is hallok párat, mielőtt ebbe belekötne valaki). Igazán a Warriorban nyújtott teljesítményéért zúgtam bele. Akkor volt az, hogy "kell nekem ez a fiú, most, azonnal". Ráadásul milyen magas lett 2 év alatt, hát megzabálom. 18 éves múlt, de már kész férfi, sőt a szememben Yonggukhoz hasonlóan szexisten. Félénk, aranyos, "még a sz@rból is várat tud építeni", ambiciózus alkat.

Szóval, ha találkoznék velük, sírógörcsöt kapnék, mert nem tudnám eldönteni, kihez menjek oda először. >_<" Bocsi, ha hosszú lett.

2015. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Hát én csak 2 lány csapatot szeretek.

4Minute - Jiyoon

2NE1 - CL,Minzy (nem tudom h a 2ne1-ban miért van 2 biasom :D )

2015. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Ultimate bias? Mármint a ""fő"" bias? Azt jelenti?
2016. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 diuska2002 ***** válasza:
100%
A ultimate bias az jelenti h az egész kpop-ban ki a kedvenced vagyis ultimate bias-od. Lehet kicsit rosszul fogalmaztam, remélem érted ;)
2016. dec. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 diuska2002 ***** válasza:
100%

(Előző vok)

Nekem 2 van.. de ugy kettő h az egyik egy lány csapat XD.....egyszerüen nem vagyok képes dönteni :)

1. Jungkook a Bts-ből (Bangtan boys).

Szerintem borzasztóan helyes és naggggggyon tehetséges. Csodálatos rapper, táncos és énekes. Szerintem olyan dolgokat ért el amit a többség soha életébrn nem tesz majd le az asztalra (ide irnám hogy a csapatukban ő a legfiatalabb!). Tehát nem csak helyes hanem tehetséges is mint pl. a sportokban,rapp-ben, táncban stb.

2. A Blackpink...szerintem nagyon jók és tehetségesek mind a négyen (Lisa, Jenny,Rosé

2016. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 diuska2002 ***** válasza:
100%

Véletlenül elküldtem rosszul XD.. tehát a lányok neve:

Jisoo

Jennie

Rosé

Lisa

2016. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

김정은

A Kim-boys-ból.

2017. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!