Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Britney Spears mostani alakja...

Britney Spears mostani alakja szép?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, milyen most az alakja?
2020. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Emlékszem gyerekkoromban egy igazi bálvány volt számomra, mindig is tökéletesnek láttam őt. Most meg teljesen maskent latom, mint anno. Egy rövid lábú, alacsony, izlestelenul sminkelo egyszerű amerikai nőnek
2020. márc. 2. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, néztem most róla képet és igaz, látszik, hogy picit idősödött, de ahhoz képest jól tartja magát.
2020. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz de tiniideál már nemigen lesz. Idősebb lett gyerekeket nevel. Szerintem alakra jó de az arca eléggé le van harcolva. A turnék az életmód és még finoman fogalmazok azért már látszik rajta. Kiégett na.
2020. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na most arról nem tehet, hogy alacsony :D Régen sem volt magasabb, de mint nagyjából mindenki, ő is fiatalon mutatott a legjobban.

A fekete szemsmink és a néha összecsomósodottnak tűnő haja eléggé ront a külsején, de szerintem fitt, csinos még mindig. Sajnos nem szépen öregszik, de nem semmi éveken van túl.

mindenki változik, ő is csak ember

2020. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem mentálisan nagyon nincs rendben és ez látszik a külsején is. Sokszor csapzott, igénytelen a haja, előnytelen a sminkje, iszonyúan öltözködik, súlyfeleslege is van és szerintem pár elrontott plasztikai műtét is a mostani külseje számlájara írható. Régen sokkal fittebb és karcsúbb volt és természetesebb volt az arca is. A régi képein és klippjeiben még ma is nagyon szépnek látom, manapság viszont mintha nem is ugyanaz a nő lenne és ez szerintem nem csak egy sima öregedés miatt van így.
2020. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Britney közel 40éves, a fiai lesznek lassan annyi idősek, mint Britney 1998-ban a Baby one more time alatt. Így szerintem érthető, hogy egy kétgyermekes anyuka már máshogy néz ki, mint egy gimnazista tinisztár.
2020. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!