Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson beteg? Úgy...

Michael Jackson beteg? Úgy hallottam, hogy egy Vitiligo nevezetű betegségnek vannak ilyen tünetei a bőrőn.

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 07:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem csodalkoznek, ha barmilyen borbetegsege lenne. Rengeteg plasztikai muteten esett at, a borszinenek vilagositasa miatt.
2008. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Satanné válasza:
35%
Csak lelkileg beteg, az és a plasztikai mütétek látszanak meg ennyire rajta....
2008. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
17%

Ha tényleg beteg hogyhogy más embernek nincs ilyen betegsége? Nem hiszem hogy bőrbeteg.

De senkise tudhassa!...

2009. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen valóban ilyen bőrbetegsége van.és aki tudatlan ne szóljon hozzá.Még hogy másnak nincs ilyen?Nézz körül a neten.Egyébként ez nem új keletű dolog.
2009. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Üdv Nem hinném,egyébként hogy bármiféle plasztikai műtét okozta volna (ha voltak is műtétek azzal csak is javíthattak a kialakult állapoton)különben is,azon a szinten ahol ő volt ,van ,ha elrontották volna a műtétet

a föld alól is előszedték volna már ennyi idő alatt a vétkest.

2009. febr. 24. 16:46
 6/16 A kérdező kommentje:

Még csak annyit hogy könnyebb bántani a másikat mint az eszeteket használni.Azt hiszi valaki nem lenne jobb neki

ma is koncerteket adni táncolni zenéket írni mint régen?

2009. febr. 24. 16:53
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Lemarta a bőrét a domesztosz :P
2009. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Neki is vitiligója volt, és ezért döntött a végén a teljes fehérítésen.(Ami szerintem sem volt jó döntés)

Vannak fényképek a neten ahol látni h még néger, de már ott vannak a fehér foltok.Ezeket nem a korábbi műtétei hozták elő.

Én is ebben a betegségben szenvedek, ugyh tudom, h h működik.

2009. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Sajnos szegényebb lett a világ egy fantasztikus zenésszel.

Nyugodjon békében.

2009. jún. 27. 16:31
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Én azt nem értem hogy miért csak később jött ki rajta? bár nem ismerem ezt a betegséget szóval nem is mondom hogy nem lehetett ilyene...De azt is hallottam hogy a plasztikai műtétektől lett!
2009. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!