Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson beteg? Úgy...

Michael Jackson beteg? Úgy hallottam, hogy egy Vitiligo nevezetű betegségnek vannak ilyen tünetei a bőrőn.

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 07:44
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Vitiligo sok mindentől kialakulhat. MJ-nél én véleményem szerint a stressztől alakult ki.
2009. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis.

nem fehérítette ki, a média hazugsága!

Orvososan bizonyított,h vitiligo bőrbetegségben szenvedett.

Gogle ban írd be h vitiligo, képek..nagyon megdöbbentő képeket találsz más embertől.

Amúgy ez a betegség olyan,h a bőrben lévő pigmentsejtek kifehérednek. Michael esetében nem egyik napról a másikra (amúgy sem úgy van ez a betegség) hanem hosszabb időszakig,,több évekig tartott nála. A még nem kifehéredő részeket sminkkel takarta el. Kifestve kicsit erősebben fehér volt a bőre a média ezért találta ki azt,h bőrfehérítés..pedig olyan nem is létezik!

2009. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
látom már régi a kérdés, de azért válaszolnék. hülyeség hogy a műtétektől lett fehér, MJ-nek vitiligoja volt. az orvosok egyenlőre nem tudják hogy mitől alakul ki ez a betegség, és gyógymód sincsen rá, kezelni lehet, de teljesen nem szüntethető meg. nálam 1 napja diagnosztizálták a vitiligo nevű betegséget....14 éves vagyok
2010. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nemrég láttam egy képet,hogy Jackson elsőszülött fia testén is van pár ilyen folt,tehát örökölhető is.
2010. júl. 31. 13:23
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok:

igen, nagyon kis százalékban, de örökölhető

2010. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
Nam voltak jó orvosai
2013. dec. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!