Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Schobert Lara...

Szerintetek Schobert Lara szép kislány?

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 15. 11:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
94%
Ugyan olyan kapafogú lófejű mint az anyja.
2020. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
93%
Ráadásul cigányosan néz ki,ami nem tudom hogy jött össze mivel amennyire tudom a sóberték nem azok és a testvérein nem látszik ennyire. de ez a kiscsaj ekte félvérnek néz ki.
2020. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem.
2020. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
97%

Ja és a kiscsaj ránézésre is nagyon durván anorexiás. ami gondolom a kedves szülőket nem zavarja,mert illik a "csodás" fitneszimidzsükbe. Apuci és a döngő léptes csodás nyilatkozata khmmm. Csak majd ha a 20. szülinapját se éri meg akkor majd megy a rinya.


Attól hogy drága cuccokban r:::banckodik,nem kéne elfelejteni hogy egy GYEREK. 16éves. És ezt az anyja büszkén nézi. (aki szintén egy médiar:::banc,csak már kezd kiöregedni,ezért a gyereke kiprostituálásában éli ki magát)

2020. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Láttam róla egy-két fotót, amelyik jól sikerült (meg is lepődtem, mert nem volt fotosopholva), de valóban tiszta anyja. A nagyobb gond, hogy a kislány cseppet el van szállva magától. De ebbe született bele, mit is várnánk.. A Norbika pl. teljesen normálisnak tűnik. Helyes kissrác, és nem tudok róla, hogy nagyképűsködne. De cáfoljatok meg, ha nem értetek egyet, mert csak arról tudok írni, amit látok és olvasok róla.

Lara kisasszonyt azért féltem, mert nem biztos, hogy ilyen nagyképű lány lenne, ha nem ebbe a családba születik. Egyik gyereket lehet befolyásolni, a másikat nem. A kisNorbi úgy néz ki, nem állt be a sorba remélhetőleg (egyelőre).

2020. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Anyjánál azért jobban néz ki egy fokkal, igazából mindkettő fuckable, ahogy az amcsik mondják, de nem egy nagy szám egyik sem.
2020. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az anyjara hasonlít jobban. Ugyanazok a vonasai pechere, mint az anyjanak.
2020. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. Olyan mint az anyja tiniként, csak egy kicsit rondább kivitelben. Talán kikupálódik...
2020. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%
Miért kell olyan embereknek véleményt nyilvánítani akik csak képeit látták? Egyáltalán miért kell kiírni egy ilyen kérdést? Neked jól esne, hogyha vad idegenek mondanák meg rólad, szép vagy-e vagy sem? Ráadásul 16 éves. Miért lenne kislány?
2020. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

9


Egy közszereplőnek többet el kell viselnie. Senki sem nyomott pisztolyt a fejéhez, hogy márpedig akarata ellenére is parádézzon az RTL-nél.

2020. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!