Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » ChloeFromTheWoods Dóri,...

ChloeFromTheWoods Dóri, magyar youtuberről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 22. 01:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
utálom, a hapiját jobban
2020. márc. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elkeserítő, hogy ennyien szeretik az ilyen hiteltelen, felszínes, és mű dolgokat. Elítélem, amiért műveli és élteti ezt
2020. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom ki ő
2020. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Az elején nagyon kedveltem de mostmár eléggé elment egy olyan irányba ami számomra kevésbé megnyerő. Nagyon clickbait de közben a tartalmai kb üresek, időpocsékolásnak érzem sokszor a videóit mert semmi értéket nem közvetít csak vagy valami mézes-mázas rózsaszín kamuvilágot, reklámot vagy pedig ezeket a clickbait prank vagy ilyen mamiként tindereztem jellegű maszlagokat. Maga a nő egyébként szerintem szerethető, olyan kis kedves, sutácska de alapvetően nagyon emberi aki, nem értem miért nem értelmes videókat csinál mert szerintem több is telne tőle ugyanis a videói nagyon jól vannak összerakva és szerintem az esze is megvan hozzá.
2020. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem borzasztóan idegesítő, megjátszós és felvágós, a pasija még rosszabb, próbál vicceskedni, de egyáltalán nem az, inkább szánalmas
2020. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
23%
Nem értem miért szidjátok ennyire. Én tökre kedvelem a videoit. Ne bántsátok már, tök kedves lány. Szerintem jó youtuber, megérdemli a felíratkzóit, akik meg utálják, azoknak meg ell lehet menni a francba :)))
2020. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
6: én nem szidtam csak azt mondtam, hogy 27 évesen nekem egy kicsit tartalmatlanok a videói és (szerintem) tudna ő ennél magasabb színvonalat is hozni. Persze amúgy megértem, hogy nem én vagyok az ő közönsége hanem inkább a 20 alatti korosztály akik meg az ilyen tinderes stb videókra kapnak. Nem rossz youtuber ő és mint ember is szerethető, csak nekem ennél magasabban van az igényszintem.
2020. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%

#6! Igazad van, az ő célközönsége a fiatalabb korosztály. Nekik meg ez a tartalom kell. Mit ettem, mit vettem, semmitmondó, felszínes dolgok.


Ezek az influencerek az ilyen kis buta gyerekekből élnek, hogy ők nézegetik a videóikat, feliratkoznak a csatornájukra.

Nézd meg Dezső Bence, Ditke, Viszkok Fruzsi és a többi milyen lakásokat vettek ebből...

Milliókat keresnek rajtuk, és észre sem veszik hogy ki vannak használva. Sőt! A kedvencem mikor oda irogatják nekik a kislányok a videó alá hogy imádlak. Istenem... 😀

2020. márc. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint ember nagyon szimpatikus (Nyerő páros, interjúk stb), de mint videós nem. Ugyan azokból az okokból, amit leírtak.
2020. márc. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekem való videókat csinál. Nem én vagyok a célközönség.
2020. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!