Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Giajjennón miért van olyan...

Giajjennón miért van olyan sokszor napszemüveg? Pedig olyan szép a szeme amúgy

Figyelt kérdés
Nem értem mert mert jóképű nincs mit takargasson. És azt sem hiszem, hogy a csávócska fényérzékeny lenne, mert tök sötét színű szemei vannak, majdnem fekete, olyannyira sötét szeme van(persze lehet a fény érzékenység nem ettől függ, hogy fakószürke vagy sötét szemű -e valaki, nem vagyok orvos). Akkor nem értem, mért van olyan gyakran rajta...

2020. ápr. 8. 14:27
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link] Ittt például nincs rajta, mint még jónéhány fotón(a nagyított képet nézd.



De itt sok fényképen rajtad van(kis képeket nézd): [link]

2020. ápr. 8. 14:34
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő helyi rajshávó.
2020. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel kemény srác. Csak akkor tartja a szemkontaktot, ha tisztel
2020. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

@20:53


Ez nagyon kemény. Mintha valami borsodi cigányputri filozófusát hallanám. :D

2020. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de hát van mikor nincs rajta :D:D:D

És ő nem is roma(szerintem), mert az öccse se az, és elég hasonlók(És nagyon jóképűek mind a ketten, GYÖÖÖNYÖÖÖÖRŰŰŰŰŰEKKKKK

)

2020. ápr. 11. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikünk sem arra gondolt, hogy romák lennének. Ugyanolyan kamu szarok mindketten (elég erős szánalmat kiváltó értékrenddel), mint akiket általában cigánynak hívunk. Legyen szó fehér vagy roma származású magyarról.
2020. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és pont azért nincs rajta mindig, mert még ez is csak felvett, mímelt szokása. Abszolút nem hiteles
2020. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!