Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok hozzá, hogy Mo....

Mit szóltok hozzá, hogy Mo. Egyik legnagyobb PUA mester oktatója, Nicholas Victor most MAMAHOTELBE került vissza a járvány miatt?

Figyelt kérdés
Ezek szerint mégse megy olyan jól a biznisz, ha ennyi megtakarítása sincsen :D
2020. ápr. 20. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem érdekel.


Másrészt ez nem mindennapos esemény, hanem egy váratlan világjárvány, sok ember kényszerül hasonlóra.

2020. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Engem nem érdekel, hogy mamahoteles, csak ne ossza a nőket.

Uh közben rákerestem az úriemberre. :DDDDDDDDDD

Azért ez a kemény

[link]

Nem a mamahotel.

Hanem hogy ilyen külsővel elvárnák a törékeny, szép nőket is...

2020. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.. Ezekre van igény?
2020. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Kit érdekel ez a szerencsétlen?
2020. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy akkora igeny lenne ezekre a puas szarokra, gondolom a mindennapokra eleg neki az a par hulye srac, akit be tud fuzni.
2020. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Végre megkapja azt, amit érdemel. Ha már jópár balekot átvert a meséjével.
2020. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a tipikus PUA-mestert épp ilyennek képzeltem, mint ezt a srácot: elkényeztetett óriáscsecsemő a mamahotelben :D


Amúgy itt is igaz az egyetemi pályafutásom alatt megtapasztalt bölcsesség: "aki tudja csinálja, aki nem tudja, oktatja".


De a #2-es által linkelt kép se semmi :D A csaj olyan fejet vág rajta, mint akit épp máglyahalálra ítéltek és épp pakolják a rakást. Legalább fizettek volna egy hostess-csajt, aki pénzért tudott volna úgy nézni abba a kamerába, ahogy az elvárható egy ilyen anyagban...


32F

2020. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
4%

Nem hiteles a magyar PUA-k nem sokat érnek,egy valaki van aki ott van,csak ő sincs már Magyarországon.

Akik itthon vannak sajnos 2 fillért se érnek.

Nézzük meg milyen csajaik vannak.

Pl ott van Jockey aki kivált,hát ha annyira nagy tudású akkor nem egy antinővel jön össze.


NV se nagy ász, vizsgáld meg milyen nőkkel mozog.


Mindig ezt kell nézni.

2020. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

Elég gáz más kárán örömködni. Nagyon sokan kényszerülnek a jelenlegi helyzetben szükségmegoldásokra.

Ezt a mamahotelezést meg nem értem: ezer és egy oka lehet annak, ha valaki az anyjával él felnőttként hosszabb-rövidebb ideig. Mindenekelőtt, hogy nem engedheti meg magának, hogy külön költözzön. És nem, nem csak a lúzerek nem keresnek rendesen, hanem rendes, normális, becsületes emberek sem. Amúgy bántott téged az említett úriember, vagy miért örülsz ennyire annak, hogy neki most épp nem jó?

2020. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
85% Ez az úriember és társai folyamatosan kivesézték, alázták a nőket, kihasználták a társ nélküli férfiakat. Nyomoron nyerészkedő emberek. Semmi empátiát nem érdemel az ilyen.
2020. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!