Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az hogy lehet hogy czibók...

Az hogy lehet hogy czibók lászló facebook oldalán csak rajongók, a youtube videói alatt pedig csak trollok vannak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A) Feldobja a youtube, megnézik, leoltják, mennek tovább


B) Arccal, névvel nem utálkoznak nyílvánosan annyian

2020. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Facebookon is nulla perc egy kamuprofilt létrhozni arc nélkül.
2020. ápr. 22. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Az csak egy dolog.
2020. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
?
2020. ápr. 22. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

pedig az van, amit az 1# írt.


én is egy vagyok a trolljai közül, és biztos nem szórakoznék azzal, h kamuprofillal irkáljak a facebookon. az teljesen más platform.


youtube-on beírok vmi vicceset, aztán este még ránézek, hogy jött-e reakció, és ennyi.

a fészen még inkább az egy bites rajongói ajnározzák.

2020. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Engem facen meg instán is tiltott rögtön, miután betrollkodtam nála kamu profilokkal.

Ezt a két oldalt nézi és tilt. Igaz hogy kamu face oldalt kb ugyanannyi idő létrehozni mint youtube akkuntot, azt hagyja mert bevételt hoz neki, és ha ott is tiltana akkor már abbahagyta volna az egészet.

2020. ápr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!