Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek erről az új...

Mi a véleményetek erről az új botrányról? (Noryna diamond-bish bharbie, bish bharbie-VV Zsuzsu + Ritzl Márk meg F. Timi)

Figyelt kérdés
Meg amúgy arról lemaradtam miért verekedtek?? Ezt hiába kerestem nem kaptam választ csak hogy Bish kihívta őket meg vitt magával embereket meg azzal a Martinával bish barinőjével összekapott az a Noryna meg kitépték a haját utána Bish csávóbarátja letérdeltette meg minden és elvileg ő meg betörte a száját Martinának..ő meg letagadta. Meg elvileg a Hunyadi téren voltak. Csak felrakták a veszekedős liveokat élőbe nem néztem szóval nem tiszta a kép pontosan mi van? Meg Zsuzsu hogy jött ide??

2020. ápr. 24. 18:17
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ez megy napok óta mindenhol. Április 19-én volt a verekedés a Hunyadi téren. Ezek ilyen transzneműek (Kiss Viktor volt de Kiss Lili lett Bish Bharbie a youtubeja)
2020. ápr. 24. 18:53
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen. Túl sok mindenkit. Ezzel a botránnyal is követőcskéket szereznek maguknak meg hírnevet.
2020. ápr. 24. 18:59
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Én eddig is utáltam Márkot és Timit, de most mégjobban utálom. Gyűlölöm, mint a szaart mindkettőt. Márknak csak annyi a szava járása állandóan, hogy kuurva kuurva kuuurva, Timi meg játsza az eszét, hogy: Jajj hát nekem 1 napom tartalmasabb, mint az egész életük!.. ohh hogy oda ne szaarjak....

Meg most nem azért, de felnőtt ember (már ha lehet ezeket embernek nevezni) hogy mondhat olyat, hogy üsse el egy szekér vagy egy traktor? Hát normális ez a kis szaarfosó majom geeci? Mert szerintem nem. Meg milyen jogon degradálja ő a falusiakat? Azért, mert ő Pesten (vagy hol a rákba) lakik, attól még leszólhat másokat? Hát rohadtul nem. Szégyen, amit csinálnak! És még ők a nagy INFKUENSZEREK hát beszaarás dikk.

2020. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
megnéztem a videót, óvodai papás-mamás flashbackjeim támadtak
2020. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#7 oksa xd

Azon én is kiakadtam amikor azt mondta üsse el egy kamion én is utálom de legalább Timi azt mondta ne kívánjon neki rosszat..

Meg még bish hívja verekedni de Martinával verekedik..elvileg bish nem mert nekimenni. Még az a Zsuzsu meg közbe ott liveol azzal a Norynával is..

2020. ápr. 24. 19:20
 6/26 A kérdező kommentje:

Meg bish ott videózott hogy ő így megváltozik úgy ott sírt azt erre most mi van..

Szerintem bolond az az ember..még ő mondja Zsuzsunak hogy pszichológusra van szüksége (jó neki is ő se 100) de Lilikének is kéne egy sürgősen.

2020. ápr. 24. 19:24
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Azt sem tudom ezek kik, nem is érdekel. Ez e véleményem, ha már kérdezted.
2020. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát köszi. Fura emberek ezek.
2020. ápr. 26. 16:58
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy a kérdező klasszikusan az a "Nem tudom ki tudja nézni egyáltalán azt a mocsok győzike show-t!! Én nem. De amúgy a múltkor is mit csinált a győző nem hiszed el!" Típusú ember lehet :D
2020. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Utcsó. Nem, bevallom, elég alja emberek, de mivel unatkozom és érdekel mit csinálnak, meg egyrészt vicces is és izgalmas is ezért foglalkozom vele.!
2020. ápr. 26. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!