Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Krisztian miert tesz,...

Berki Krisztian miert tesz, ugy mintha Mazsi lenne a Nati anyja?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem tudom megerteni, miert is kell ezt ennyire posztolgatva csinalnia. Nem vedem Pamelat de mar engem zavar amit muvelnek a Mazsival. Hogy o keszitette fel az iskolara, csak o foglalkozik vele. Mazsi csinal mindent mikozben a gyereknek van anyja. Akit meg azert is feljelentett a Berki hogy egy kepet tett fel a gyerekrol. Mi lesz ha a gyerek megtanul olvasni, es latja mit muvel az apja?
2020. ápr. 29. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert az anyja nem ér rá ezekre a konditermi edzése, a plasztikai sebész, műkörmös, fodrász és szoli közötti időkben. Mazsi meg egyszerű, normális jelenség. Van ideje a gyerekre.
2020. ápr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

En úgy látom,hogy legtöbbet Bence és Mazsi foglalkozik azzal a gyerekkel..

Pamela és Berki ugyan olyan semmirekellők.

Sajnálom szegény Natikát

2020. ápr. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert posztol valamit, nem jelenti, hogy a kép elkészülte után is úgy tett. Egyébként egyszerű a válasz. Krisztián beteg, nárcisztikus. Sértve van az igazságérzete, amiért elhagyták, és most lépten nyomon bele akar rúgni Pamelaba. Teljesen irreális, hogy ennyire gyűlölje, ha egyszer szerette. Mazsi szegény be lett hálózva ebbe a beteges játszmába és szegény annyira butus, hogy észre sem veszi, arra van tartva, hogy Krisztián takarítónője és ingyen bébiszitter legyen, amivel azt gondolják lehet Pamelat bosszantani. Ha igazán boldogok lennének, nem rugdosnak állandóan Pamit. Érdemes megnézni a legutóbbi riportot Krisztiánnal, ahol előadja, hogy Mazsinak mi a feladata otthon. Szép képet mutat arról, hogy az az ember beteg és Mazsi az áldozat, csak észre sem veszi egyelőre.
2020. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Azért tesz úgy Mazsi, mintha övé lenne Nati, mert neki nincs gyereke, és lehet, hogy nem is lesz. Amiért nem hibáztatható Mazsi, csak azért picit beteges már a kapcsolata Natival. Pamela anyukája mesélte, hogy volt egy olyan kijelentése Mazsinak, hogy Nati őt nyugodtan szólíthatja anyának.


Egyébként az nem igaz, hogy Pamela nem foglalkozik a gyerekével!

Berki az, aki nem foglalkozik vele, csak az instán tolja állandóan, de az nem gyereknevelés.

2020. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kislánynak nem irigylem az életét és ami a szüleinek köszönhetően vár majd rá.
2020. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem itt nem a mazsi viselkedésével van baj, ő szereti a kislányt, szeretne a kedvére tenni és a kislány is szereti őt, jó a kapcsolatuk. Ez szerintem teljesen rendben van. A probléma ott kezdődik, hogy az anyja meg az apja utálják egymást, próbálják egymást bosszantani meg befeketíteni. Mindkettő azt mutatja, hogy a kislány az első, de abszolút nem úgy viselkednek, mindkettő önző idióta. Nem is értem, hogy lehet ilyen jófej gyerekük. Persze a mazsi sem egy lángelme, sőt kifejezetten butának tartom, de a kislánnyal a kapcsolata követendő példa.
2020. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Mazsi nem szereti azt a kislányt. Csak Krisztiánnak akar megfelelni és Pamit akarja bosszantani. Szerintem nagyon rosszindulatú csaj.

Minden videójában 5x hangzik el irritáló hangsúllyal az hogy "Az én FÉRJEM" vagy az hogy "A SZERELMEM" - bocsi de ez hátborzongató. Natiról pedig azért beszél úgy mintha az ő gyereke lenne, mert tudja, hogy Pamit bosszantja ezzel, Berki meg örül ennek. Ennyi. Nati fel fog nőni és rá fog jönni milyen az apja, meg az apja épp aktuális nője.

2021. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit gondolhat majd évek múlva az a szegény kislány amikor vissza nézi az apjaek szerepleseit? Hogy tud majd felnezni a szuleire? Kik lesznek a mintái akiket másol majd?
2021. márc. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as: mivel ebben nő fel, ez lesz számára a természetes. Amúgy szeretetben nevelik őt, úgyhogy annyira nem kell sajnálni. Vannak gyerekek, akik sokkal rosszabb körülmények között nőnek fel, őket tényleg lehet sajnálni.
2021. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a Berki/Mazsi házasság eddig tartott. Berki Krisztián egy fel nem nőtt hülyegyerek aki a strómankodással rengeteg pénzhez jutott. Imádja ha mindenki őt isteníti, de ezt a "párjától" meg is követeli. Pamival is csak addig működött a kapcsolata ameddig meg nem született Nati. Pamela ahogy minden más nő, megváltozott a szülés után és már nem Krisztián volt az első a számára, hanem a kislánya. Berki meg ezt nem bírta elviselni. Jöttek a beszólogatások, aztán ugye a szex hiánya...Mazsika is változni fog a terhességgel és a szüléssel, minden nő megváltozik. Ez a természet rendje. Berki meg ugyanúgy nem fogja elviselni, hogy már nem ő lesz az első helyen hanem a gyermek. Csúnya válás lesz, de Berkinek pont ez a lényeg. Ő lesz a címlapokon évekig....

Remélem lecsukják...bár Stohl Buci példájából...az is mindegy. Mocskos az egész görény média. Azt hiszik mert van pénzük mindenki felett állnak. Okádék egy banda...

2021. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!