Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kulcsár Edina miért sztárolja...

Kulcsár Edina miért sztárolja a kisfiát mikor teljesen átlagos gyerek?

Figyelt kérdés

Ma feltett egy videót. A kisfiú kb kettőt csapkod a kezével, de azt mondják, olyan mint Michael Jackson.

Oké büszke rá, de szerintem nagyon túltolja ezt az egészet. Teljesen átlagos kisgyerek.



2020. máj. 16. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Minden anyuka ezt csinálja gyerekével, csak a többit nem látod. Mindenki azt gondolja, hogy az ő gyereke különleges.
2020. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Aha csak mást gyereket nem lát 500 ezer ember. Nem godolom, hogy ez jót tesz neki de ők tudják.

Túlzásokba meg nem kell esni azért.

2020. máj. 16. 11:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a nővel ne foglalkozz,én már agyfa..t kapok mert mindenhol látom.. beteg agyú,buta liba, semmirevaló,feltűnési viszketegséges. Szegégy gyerekeit sajnálom én is.
2020. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Persze, igazad van! Én sem értem hogy ez mire jó...

Első válaszoló vagyok

2020. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
29%

Miért sztárolja? Mert büszke rá.


Szerintem sem egészséges, hogy egy fél ország látja felnőni szegény babát, de amit te meg én meg bárki megtehet, az az, hogy nem likeolod, nem kattintasz róla hírekre, nem csinálsz neki plusz reklámot.


Az ő érzései, mint anya, természetesek, ahogyan és amennyit posztol az SZERINTEM nem, de joga van azt és úgy csinálni, ahogy ő jónak látja.

2020. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert fél különben a kutyát sem érdekel. Alig pár hetes a gyereke de idióta videókat forgat és a kisfiút leapasszolja addig a veszélyeztetett korosztályú nagymamának. Jól odavonzza a követőket a kisgyerekes képekkel aztán terhes vitamint meg hasonló számomra szánalmas reklámokat tol. Az a nő tényleg elég fura, inkább ne is foglalkozzunk vele, kár is volt most ránézni a profiljára
2020. máj. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: Ugyanez a véleményem. :( Régebben szimpatikus volt, azért is követem.
2020. máj. 17. 08:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze minden anyuka büszke a gyerekére, de attól még nem kéne orrba-szájba tolni a gyereket. Nem egészséges ez. Úgyhogy szerintem akár tagadja akár nem, bizony neki most a gyerek is egy like mágnes, még ha konkrétan nem is vele reklámoznak, de pár babás kép vagy videó után "véletlenül" mindig ott terem egy hirdetés...Undorító szokás, a férjével együtt igazi nullák a szememben.
2020. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy számára a kisfia a legszebb, a legokosabb, a legügyesebb.. és így tovább. Viszont figyelembe kellene vennie azt, hogy rengetegen követik, vagy ha nem is, de akarva-akaratlanul látják a tartalmakat amiket feltesz. Én a saját gyermekemről sem posztolok ilyeneket a közösségi felületeken. Néha egy-két kép, normálisan felöltözve, semmi olyan, ami miatt később szégyenkezhetne. A cukibb képeket, videókat pedig privátban osztom meg azokkal, akikkel úgy érzem, hogy szeretném megosztani. Sajnos ezt nem csak Kulcsár Edina csinálja, rengeteg más "celeb" is így csinál. Ha pedig valaki felhívja a figyelmüket arra, hogy ez nem a legjobb, akkor törlés, tiltás vagy kiosztás. 🤷‍♀️
2020. máj. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Én azt nem értem hogy mindenki odáig van hogy milyen szépek a gyerekei... Háát mind a kettő kis csufika. Kis kopaszok.. Meg úgy az arcuk is kis átlagos csúnyácska. Szerintem nem láttak még gyönyörű/szép gyereket az ajnározó rajongói.
2020. dec. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!