Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nők/lányok, csak én gondolom,...

Nők/lányok, csak én gondolom, hogy "érdekes" ez a felhozatal?

Figyelt kérdés

Lehet,én vagyok nagy igényű,de akit jóképűnek tudok mondani közülük,az egyedül a Hujber Feri meg a Nagy Sanyi,20(!) főből.A többi hapsi mind vagy málé fejű vagy olyan szinten simliseknek néznek ki,hogy még egy zacskó szotyit nem fogadnék el tőlük-by Baaadmovies--.


[link]



2016. nov. 13. 04:18
 1/7 anonim válasza:
Makranczi Zalan es Miller zoltan bejon ugy ahogy,meg van Hujber Feri meg masik szoke de ok nagyon hatar. Egyebkent boven eleg lett volna 8-10 hazai jonak kinezo pasit felsorolni es azokbol is megkene gondolni kik a dobogosok.Hiressegek kozott nem sok van aki jol nez ki tenyleg. Egyszer valahol olvastam,hogy Gesztesi Karoly a szivtipro macho,na ne rohogtessenek mar ha ha :s :)
2016. nov. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hujber szerintem undorító, nekem nagyon negatív. A többi meg átlagpali vagy az alatti.
2016. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik Nagy Zsolt, Fenyő Iván, és Karalyos Gábor is, meg még van néghány akinek a kinézete teljesen rendben van. Abban viszont egyetértek, hogy ebben a listában egy csomó olyan van, akire csak úgy nézek, hogy "ez sármos???".
2016. nov. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!Aki gondolja,még írhat :)
2016. nov. 13. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Bereczki Zoli (mondjuk nem ez a képe), Nagy Sanyi, Fenyő Iván, Csányi Sándor (szintén nem ez a kép). Mondjuk az én (legnagyobb) kedvenceim nincsenek a listán, bár a fentieket is kedvelem, néhányukat nagyon is szeretem.
2016. nov. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Nagy Ervin tetszik, meg László zsolt szimpatikus, mondjuk inkább így. Nem néztem végig, nem tudom, benne van-e, de szerintem Szabó Kimmel Tamás helyes. Bereczkiről is lehet előnyös fotót készíteni, ha nagyon akarnak.
2017. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és én ezt a Nagy zsoltot nem ismerem, de ő tényleg jó.
2017. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!