Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Cziból Laci agyvérzését a 30...

Cziból Laci agyvérzését a 30 évnyi masszív kokszozás okozhatta?

Figyelt kérdés
Ránézésre jó formában volt, persze 60+ éves létére még kicsit túl jó formában is. Lehet hogy az élete során beszedett illegális szerek okozták az agyvérzést?

#ÉNB #Czibók László #éjjel-nappa budapest
2020. máj. 19. 10:23
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Lacinak láttam régebben ráadásul videóját, ahol azt meséli hogy zsírt eszik zsírral, szénhidrát nélkül és milyen sok energiája van. Nem azt mondom hogy biztosan ettől van, de hogy köze van hozzá az 100 %.
2020. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
60%
Rengeteg minden közrejátszhat. Én nem kokszolok, de magas a vérnyomásom. Étrendemre nagyon odafigyelek és sportolok is mellette. Kávét sem iszom már pár éve, mégis magas. Ez az egyik legnagyobb okozója az agyvérzésnek, a magas vérnyomás. Ha nekem is agyvérzésem lenne, nem a "koksztól" vagy az étrendem vagy az életvitelem miatt lenne, hanem mert erre gyógyszereket kellene szednem. A "koksz" nem tényező az agyvérzésre, mert akkor minden testépítő intenzíven lenne. Örökletes is lehet, mint a stroke. Millió oka van, ezeket majd az orvosok tudni fogják.
2020. máj. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha már Arnolddal példálózól, tudjál róla, hogy nem egy életmentő műtétje volt, és már fiatalon elkezdőttek nála a problémák. Ha nem lenne ennyi ekkora befolyása és ennyi pénze, valószínűleg nem élne már.
2020. máj. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
Blikkben az van írva hogy kamasz kora óta nagyon magas volt a vérnyomása és szedett is rá gyógyszert. Ha még kox meg túledzés és éjjeli ébrenlétek akkor miről beszélünk?
2020. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedek óta rajta volt már a cuccon, max pár hónapos kihagyásokmal hébe-hóba, és ahogy kivettem a szavából néhány videójában, évekig ment neki a trenbolon is megállás nélkül, ami egy gyilkos cucc, és volt 140 kilós testsúlya is annak idején, szintén hosszú évekig. Ennek bizony meg kell fizetni az árát, várható volt, hogy valami vaj lesz ebből, és ő ezt pontosan tudta. Ettől független értelemes és jó embernek tartom, kívánom, hogy felépüljön.
2020. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos, jóval rosszabb volt az egészségi állapota, mint amiről én tudtam, nem is agyvérzésben ment el, hanem a keringése nem bírta. Ami a sportolóknál általában probléma, szívének bal fele megnagyobbodott, már csak 25%-on működött, emellett összeomlott a keringési rendszere – mondta a barátnője a Blikknek.

László ritmuszavarral született, amit egész életében kezeltek, egyszer újra is indították a szívét. Az orvosok előttem is ködösítettek a valódi állapotáról: amikor a mentő megérkezett hozzá, már le volt bénulva a bal oldala, a beszédközpontja is sérült, sőt, valószínűleg a hallása is károsodott. Valószínűleg nem akart így élni, sajnálom, hogy így döntött, mert nekünk nagyon hiányzik. Azt bánom, hogy nem tudtam elbúcsúzni tőle, az utolsó telefonbeszélgetésünk arról szólt, ki hogyan aludt” – mondta a gyászoló Georgina.

2020. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
"Ami a sportolóknál általában probléma, szívének bal fele megnagyobbodott. " Megint keverjük a szezont a fazonnal. Olyan sportolóknál, akik doppingolnak, valóban felléphet ilyen probléma, de szimplán a sporttól, nem lesznek szívproblémáid. Ti, akik nem vagytok jártasak a témában, elképzelni nem tudjatok, sportolók,(akik doppingolnak) milyen mennyiségű szert bagukba nyomnak és szednek be. Hogy egy oéldát írjak, átlag férfi heti 35-70mg tesztoszteront termel, egy gyúrós nem ritka, hogy 1000mg tesztoszteront is beszúr hetente, és ez csak egy szer a minimum 4 közül, amit használnak, szinten hatalmas dózisokban. És ennek a káros következményeit ráhuzzuk a sportra? Vicc. Egyébként, ha László mar alapból keringési és szív problémákkal küzdött, kész öngyilkosság volt számára a doppingolás, teljesen egészséges embereket is kinyír, nemhogy így. De hát ilyen az ember természete, hiú. Isten nyugosztalja.
2020. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%

Előttem lévő jól válaszolt.

Nyilván direkt nem említette a barátnője hogy szteroidokat szedett régebben, mostanság-e azt már nem tudni, dopping nem azonos a testépitők által használt szteroiddal. Ami szinte biztos a karanten utáni túledzés és késői orvosi segítség a sztrók után, miért kellett 60kmre lévő Székesfehérvári intenzivre vinni, miért nem közelebbre?

Szív problémák mögött érzelmi dolgok is álhatnak, nem is élt együtt a barátnőjével, háát.

2020. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%

az utolsónak igaza. sajnálom a barátnőjét, de akkora hülyeségeket tud ő is összehordani meg a rajongói is, h hihetetlen.


tudom, ő sem egy agysebész, a rajongók sem éppen értelmiségik, de az már tényleg elképesztő, h sokan meg akarják magyarázni, h semmi köze a koksznak meg a sok xarnak, amit a beszedett a halálához.


Czibók abba halt bele, hogy dacára annak, szívitmuszavara és vérnyomás problémái voltak fiatal korától kezdve, kokszolt, éjszakázott, és még 50-en túl is heti 6x edzett.

2020. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
"dopping nem azonos a testépitők által használt szteroiddal." Hogy a fenébe ne lenne azonos? Minden dopping, ami teljesitmenyfokozasra használatos szer és illegális. Ez lehet akár koffein, vagy tesztoszteron is,ez csak egy gyűjtőnév, amiben a testépítésben hasznalt szerek, nyílván beletartoznak.
2020. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!