Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Minden celeb így viselkedik,...

Minden celeb így viselkedik, vagy Kulcsár Edina a legalja?

Figyelt kérdés

[link]


Magáról ír cikket, amit elküld mindenkinek? Fényezi magát egy oldalon keresztül, majd A végén van a csattanó, muszáj ugyanis megemlíteni, hogy pontosan hol vettek le köldökzsinór vért, különben nem járna a gázsi. Ezt tényleg így szokás? Más celeb is magáról ír cikkeket? Utána meg azt mondja nem a gyerekeit használja fel reklámozásra...


2020. máj. 19. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Sok ilyen van,de ő különösen undorító.
2020. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezek abból élnek - ráadásul elég jól - hogy két lábon járó reklámplakátok. Csak annyit tudunk tenni, hogy teljesen figyelmen kívül hagyjuk őket, nem kattintunk rájuk, nem nézzük őket a TV-ben, nem beszélünk róluk, stb. Ha mindenki így tenne, kénytelenek lennének becsületes munka után nézni, de jelenleg nem ez a tendencia...
2020. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Szégyen ez a nő a férjével együtt...Kiad egy sajtóközleményt a gyerekéről. Nevetséges tényleg. Nagy ritkán belefutok az instagramon, és nem hiszem el amit látok.. Remélem, hogy a gyerekük szemébe tudnak majd nézni amikor rádöbben a kissrác, hogy mi mindent tettek fel róla a netre.
2020. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Leírnám a véleményem erről a nőről, de még kívánom a jövőben használni az oldalt, szóval inkább mégse.

De a védelmében legyen szólva van más hasonló "értékes" celebritás itthon, nem is egy.

2020. máj. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem kicsit fura, hogy azt írja Kulcsáréknak.. Mintha Edina vette volna feleségül Csutit.
2020. máj. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy nagyon jó cikk. Teljesen egyetértek vele. Kb soha nincs egyedül a gyerekeivel, mijdog van valaki aki segít neki. Anyuka, dédi, a férje. Egyébként nem tudom miért olyan újdonság hogy egyedül nem tudja megoldani a gyereknevelést és a házimunkát, mikor volt egy osztja amiben leírta, hogy a dédije mosott rá.🤷‍♀️ Folyamatosan reklámoz a gyerekeivel, amikor meg valaki leírja neki, teljesen megsértődik és tagadja. Egyébként nem tudom mit esznek rajta. Szerintem már egyáltalán nem szép. Az alakját hagyjuk, nemrég szült, második baba, nem is elvárás a tökéletes alak. Nekem inkább az arca furcsa, állandóan karikás, már az első gyereknél is. Sohasem pihen, akkor sem mikor lenne ideje. Állandóan azt látni, hogy ő pörög, ennyi meg annyi dga van, de mégis milyen fáradt. Persze hogy kell a segítség, ha a munka az első. :/
2020. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
66%
Az a név, hogy Medox csak egy becenév, vagy tényleg ez a szegény gyerek neve?
2020. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Az a neve. A beceneve a Medike...🤦‍♀️
2020. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
És az miért baj, hogy Medox, illetve Medike a neve? Nem lehet mindenki Petike meg Lacika stb..
2020. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!