Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem szánalmas, és...

Csak szerintem szánalmas, és undorító ahogy Tóth Adni viselkedik az elmúlt időben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen szánalmasnak, és botrányosnak tartom ahogy próbál a médiában maradni. Szerettem anno az xfactorban, neki szurkoltam a legjobban. De ez, hogy mindenhol ott akar lenni, hogy cikkezenek róla, teljesen szánalmas. Önkéntesként ételt osztott, de másoknak ez megy a sajtó nélkül is.. "Véletlenül" valaki fel törte az instagrammját, mert éppen nem volt mit írni róla. Szegény özvegy asszonyt is támogatta a temetésen, nem illő öltözetben, és jobb lett volna, ha egy hozzá közel álló teszi ezt meg, ha valóban szükséges. Most meg halt, egy meg nem értett tehetség, aki sokak szívében hagy űrt... De ismét posztol, ahelyett hogy gyászolna. Kinek jut eszébe le fotózni hogy sír? A korábbi dolgairól nem is beszélve.. El veszítette a lakását. Nem kellett volna szórni a pénzt. Ahhoz képest hogy mennyire mondta hogy ki forgatták mindenéből, még mindig bőven átlag feletti színvonalon él. És ez nem csak a kedvese érdeme. Gyönyörű lány, hangja is van,de mindeközben egy senki. Nincs meg benne semmi plussz. És nem értem hogy miért kell népszerűsíteni az ivászatot Magyarországon, érted, itt, ahol mindenki iszik szinte.... Ha nem lenne szép, ha nem pakolná ki mindenét, mert valljuk be, van mit, akkor már rég le húzta volna magát a süllyesztőn.

2020. máj. 25. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem is gyomor forgató
Nem, én őt nagyon kedvelem, és el ismerem
Fogalmam sincs ki az
Miért húztad ennyire fel magad?
Yesss
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy összességében minden celebb ebből áll, csak egyesek jobban az ember pofájába tolják magukat, mások kevésbé. És egyeseket jobban felkap a média, másokat kevésbé. Ettől függetlenül a legtöbb celeb nem tud felmutatni semmit a jó kinézeten kívül vagy egy velük született tehetségen (pl. jó hang) kívül. Ezért, nem is kell tőlük többet elvárni.

De, ugyanígy nevetséges az is, hogy meghalt az énekes srác és most mindenki sajnálja. Az a srác orvosi eset volt. Rajongás helyett pszichológushoz kellett volna küldeni, de egyszerűbb volt a celebeskedés felé lökni.

2020. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ebben teljesen igazad van. Minden celeb ebből áll, de ne nevezze magát művésznek/énekesnek.


Kristóf amúgy járt orvosnál már, de nem úgy működnek az ilyen jellegű dolgok, lásd bipoláris vagy mánia depresszió, hogy az könnyen le küzdhető lenne. Sajnos.. A valódi művész emberek lelkivilága elég torz szokott lenni, és sötét, még ha az ellenkezőjét is mutatják. Verseket is írt, színészkedett is... Stb. Szóval számomra valódi értéket képviselt, és közben a betegsége Mániás részében, jól érzete magát. Kordában tartható ugyan ez, gyógyszerekkel, de ideig óráig segítenek.

2020. máj. 25. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A valódi nem művész emberek lelkivilága szokott inkább elég torz lenni. A művészek közül akik nem nyomorognak, és jól megélnek, nekik általában semmi bajuk nincsen az átlaghoz képest.
2020. máj. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tóth Andi egy igazán szexi dög, de kb ennyi! Nem artom akkora tehetségnek, bár nem is értek a zenéhez. Ami pedig a bulvárban történő fel-felbukkanásait illeti, jelentős bevétele van abból hogy eladnak vele cikkeket, mert ez remek reklám. Az instagramos posztjai a bevételének tetemes részét hozzák, ezért próbál meg minél több felületen látszani. Ne feltételezzük azért hogy mindent ennek tükrében tesz, mint amiket felsoroltál, de ártani nem árt velük-legalábbis magának.
2020. máj. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Igazad van, hiba azért ezt félteleznem.
2020. máj. 26. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!