Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az influenszerek ilyen jól megélnek normális munka nélkül?

Figyelt kérdés

[link]

Nézzétek meg.



2020. jún. 1. 05:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak nem örülök, hogy ökörségeket reklámoznak, mint régen, amikor ment a teleshop a tvben.
2020. jún. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberek az internet és influenszerség előtt is voltak. Szerintem alapvetően a reklámokat kellene betiltani. Jó terméket találsz reklám nélkül is, sőt..
2020. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha leírnám az őszinte véleményem ezekről az emberi hulladékokról, jó eséllyel többet nem használhatnám ezt az oldalt, szóval inkább csak annyit mondok hogy ez a világ megérett a pusztulásra.

De az is igaz hogy kereslet-kínálat, azok se jobbak semmivel akik egy másodpercet is figyelik, követik, bálványozzák ezeket a söpredékeket.

2020. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled.

👍

2020. jún. 1. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a visszás ebben amikor anyuci influencer naponta hatszor parancsra bepózoltatja a gyerekeit majd a kezükbe ad csokit, üdítőt, pelenkát, popsikrémet, ruhamárkát, könyvet, bútort stb és lefotózza a saját gyerekeit akik látványosan unják az egészet majd feltölti a kicsi ártatlan emberkéket akaratuk / tudtuk nélkül, hogy mennyire imádják azt a fost amit rájuk sózott. Szánalmas.

Az is elég gáz amikor valaki a saját arcát adja minden szarhoz de felnőtt ember, az ő döntése, az ő jogai, az ő oldala, nem vagyok álszent; van amiért én is elfogadnék juttatást ha hitelesnek érezném de gyerekekkel reklámoztatni egyszerűen hányingert keltő akkor is ha szépen megkomponált, ízléses fotókról beszélünk. Az ilyet már régen szabályozni kellett volna mert konkrétan még a saját ostoba szüleik is tiporják a porba a gyerekek személyiségi jogait, arról nem beszélve, hogy hány perverz alak van aki esetleg a baba pelenkás fenekén élvezkedik mondjuk...

2020. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
*Miközben a szülő nyerészkedik és 6 számjegyű összegeket tesz zsebre amiért mondhatni félig a gyerek dolgozott meg.
2020. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pl Ordog Nora...
2020. jún. 2. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!